Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
5. oktobris, 2015
Drukāt

Drīzumā pirmizrāde Timrota iestudētajai traģikomēdijai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc divām nedēļām, 21. oktobrī, Dailes teātra Kamerzālē pirmizrādi piedzīvos Paula Timrota debija režisora amatā – Florida Buļakova traģikomēdijas “Svēta lieta” iestudējums, LA.lv uzzināja teātrī.

Florids Buļakovs (1948-2015) ir baškīru dramaturgs, daudzu literatūras un mākslas prēmiju laureāts, vairāk nekā 20 lugu autors. Viņš ir īsts traģikomēdijas meistars, kura lugās komisks patoss mijas ar dzīves absurda apjausmu un smiekli skan cauri asarām. Traģikomēdija “Svēta lieta” (jeb “Mīl, nemīl”, 1991) ir stāsts par mīlestību mūža garumā.

Pie Večuka ierodas Nāve. It kā ar to vēl nebūtu gana – viņai ir piedāvājums! Trīs stundu laikā Večukam jāpaveic svēta lieta – Dievam tīkams darbs. Tad šis ar savu Večiņu varēs dzīvot vēl desmit gadus. Ko tādu svētu lai šajās trīs stundās izdara? Ko šādā situācijā darītu jūs? Večuks ar Večiņu sāk rīkoties…

Jauniestudējumā spēlēs Indra Briķe, Juris Bartkevičs, Elīna Dzelme un Mārtiņš Počs.

Izrādes scenogrāfe un kostīmu māksliniece ir Ilze Vītoliņa. Lugu no krievu valodas tulkojis Pauls Timrots.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+