Ekonomika
Bizness

“Drogas” atvērs jaunus veikalus0


Jaunā "Drogas" veikala atklāšana
Jaunā "Drogas" veikala atklāšana
Publicitātes foto

Kosmētikas un sadzīves preču mazumtirdzniecības veikalu tīkla AS “Drogas” apgrozījums pagājušajā gadā sasniedzis 77,039 miljonus eiro, kas bija par 4,2% jeb 3,087 miljoniem eiro vairāk nekā 2017. gadā.

Savukārt uzņēmuma peļņa pieaugusi straujāk – par 24,5% jeb 2,601 miljonu eiro, sasniedzot 13,238 miljonus eiro, liecina “Lursoft” Klientu portfelis.

AS “Drogas” vadība apgrozījuma pieaugumu skaidro ar papildu aktivitātēm veikalu tīklā, jauna koncepta veikalu rekonstruēšanu, klientu lojalitātes stiprināšanu un jaunu klientu piesaisti. Uzņēmuma ienākumi no kosmētikas, higiēnas un mājsaimniecības preču tirgošanas pērn veidoja 74,512 miljonus eiro, savukārt ienākumi no displeju izvietošanas, logu platības nomas un dalības mārketinga aktivitātēs veidoja 2,528 miljonus eiro.

Mazumtirgotājs pagājušajā gadā veica ievērojamus rekonstrukcijas darbus un vēra durvis pieciem jauna koncepta veikaliem Rīgā. “Izstrādājot jauno veikala konceptu, tika ņemtas vērā mūsu klientu vēlmes un ierosinājumi,” sacīts AS “Drogas gada pārskatā.

2018. gada beigās Latvijā bija 88 “Drogas” veikali. Pērn arī izveidots “Drogas” interneta veikals, kuru šogad plānots attīstīt un pilnveidot.

Savukārt AS “Drogas” konsolidētais apgrozījums, kurā iekļauti arī mazumtirgotāja meitas uzņēmuma Lietuvā “UAB Drogas” darbības rezultāti, 2018. gadā veidoja 107,083 miljonus eiro (pieaugums par 3,9%) un koncerna peļņa bija 13,255 miljoni eiro (pieaugums par 23,8%).

Lietuvā ir 53 “Drogas” veikali, tādējādi grupai Baltijā kopumā ir 141 veikals.

Šogad AS “Drogas” plāno stiprināt tirgus līdera pozīciju, atverot jaunus veikalus Latvijā un Lietuvā, rekonstruējot arvien vairāk esošo veikalu jaunajā konceptā, kā arī attīstot un pilnveidojot tirdzniecību internetā.

Saistītie raksti

Kompānija reģistrēta 1995. gadā, tās pamatkapitāls ir 1 821 275.40 eiro, un uzņēmums pieder Nīderlandē reģistrētajam “A.S. Watson (Europe) Holdings B.V.”.

Jaunā "Drogas" veikala atklāšana
LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Valsts iestādes kolektīva saliedēšanas pasākumiem drīkstēs tērēt piecus eiro vienam darbiniekam 1
3 stundas
LP
LDz preses dienests
Ekonomika
Pieaudzis pa VAS “Latvijas dzelzceļš” pārvadāto iekšzemes kravu apjoms
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Vai divu reģionu Latvija var vairāk? Kā labāk atbalstīt uzņēmējus un apgūt ES fondus
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Mediķu arodbiedrība nolemj rīkot plašas protesta akcijas
52 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Tiesai nodod seksuāla rakstura noziegumos apsūdzētā priestera Zeiļas lietu: atklājas sīkākas ziņas
46 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Atklāj pirmos jaunā dzīvesstila tirdzniecības centra “Sāga” nomniekus
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rāviņš cer, ka arī Jelgavai saglabās atsevišķas pilsētas statusu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No rietumiem sāk tuvoties ciklons
5 stundas