Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
9. maijs, 2016
Drukāt

Uzlabo multfilmu skatīšanās drošību

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

“Lattelecom” ieviesis inovatīvu pakalpojumu bērniem un viņu vecākiem – kontrolētu multfilmu skatīšanās iespēju.

Jaunievedums “Bērnu stūrītis” piedāvās gan uzstādīt maksimālo skatīšanās laiku, gan nepieciešamības gadījumā bloķēt kādu no multfilmām. Bērns pats spēs atrast, izvēlēties un sākt skatīties sev interesējošo saturu, kas tiks regulāri atjaunots. Savukārt vecākiem jaunais pakalpojums palīdzēs nodrošināt, ka bērns TV saturu lieto droši un atbilstošā apjomā. Multfilmas būs pieejamas latviešu, angļu un krievu valodā. Lai sāktu lietot jauno pakalpojumu, ir nepieciešams “Lattelecom” interneta pieslēgums un interaktīvā TV.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+