×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. februāris, 2014
Drukāt

Drošākie uzņēmumi ceļu satiksmē

Foto - LETAFoto - LETA

Noslēdzoties vairāku mēnešu ilgam konkursam un uzņēmumu izvērtēšanai, žūrija par Latvijā drošākajiem autoparkiem konkursa kopvērtējumā atzina vieglo automašīnu transportētāju “Kurbads un Ko”, uzņēmumu “Latvijas gāze” un pasažieru pārvadātāju “Ventspils reiss”.

Kopvērtējumā visi uzņēmumi tika vērtēti trīs kategorijās. Katras kategorijas pirmās vietas ieguvējs balvā saņēma drošas braukšanas apmācības Austrijā diviem uzņēmuma autovadītājiem. Savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji balvā saņēma drošas braukšanas apmācības no DBS.

Konkurss ir vēl viens solis, lai lielie un mazie uzņēmumi aizvien pilnveidotu savu praksi un samazinātu negadījumu skaitu Latvijā, uzlabojot kopējo satiksmes un sabiedrības drošību. BALTA novērtē uzņēmumu atsaucību un uzticēšanos mums, veltot laiku, pūles, ļaujot objektīvi izvērtēt savu autoparku un uzklausot ekspertu padomus,” atzina BALTA korporatīvā segmenta pārdošanas direktors Jozs Buitkus.

“Darba drošība noteikti ir viens no LDDK pīlāriem. Un, atbalstot šo balvu, šogad mēs redzam, ka tie uzņēmumi, kuros ir droša darba vide un tostarp droša braukšana, darbojas daudz efektīvāk, kas atsaucas arī uz finanšu rezultātiem, jo darbinieki ir apmierinātāki, strādā produktīvāk un ar lielāku atdevi,” sacīja LDDK ģenerāldirektore Līga Menģelsone.

Kā atzina žūrijas pārstāvji, vērtēt uzņēmumus bijis liels izaicinājums, lai objektīvi saskatītu dažādās jomās un nozarēs strādājošu konkursantu stiprās un vājās puses. Konkursa žūrija – BALTA galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS pārstāvji Artūrs Priednieks un Edmunds Ozolnieks, auto eksperts Normunds Avotiņš, kā arī satiksmes psihofizioloģe, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas inovāciju un attīstības prorektore Daina Voita – atzina, ka šogad konkursa uzvarētāju vidū ir redzams, ka atbildīgākie uzņēmumi domā ne tikai par tā sauktajiem dzelžiem, bet arī cilvēcisko faktoru jeb pašiem darbiniekiem.

Apmeklēt pasākumu bija ieradušies nozīmīgu un lielu uzņēmumu pārstāvji, tajā skaitā no “Volvo Truck Latvia”, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, “Rīgas siltuma”, “Bosch” u. c. Kopumā to apmeklēja vairāk nekā 60 dalībnieku, pasākuma pirmajā daļā uzklausot atzītu ekspertu viedokļus un noderīgu informāciju, kā rūpēties par uzņēmuma autoparku.

“Drošākais uzņēmuma autoparks 2013″Kravas vai speciālā lietojuma autoparki


1. SIA “Kurbads un Ko”

2. SIA “Grifs AG”

3. AS “Delta LV”

Zemāka riska autoparki


1. AS “Latvijas gāze”

2. AS “Grindeks”

3. SIA “NP Foods”

Pasažieru pārvadātāji 


1. SIA “Ventspils reiss”

2. SIA “VTU Valmiera”

3. SIA “Jelgavas autobusu parks”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+