Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Pēc sprādziena no koka nama Rīgā evakuē cilvēkus

Foto - RPPFoto - RPP

Saistībā ar ēkas sienas deformāciju, kas notikusi pēc sprādziena kādā dzīvoklī, sestdien, 17.aprīlī, Rīgā, Ziemeļu ielā, no kāda nama tikuši evakuēti iedzīvotāji, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Plkst. 6:01 RPP Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziemeļu ielā, kur kādai dzīvojamās ēkas sienai notikusi deformācija. Ierodoties notikuma vietā, konstatēta, divstāvu koka ēka, kurai ārsiena izbīdījusies uz āru, aptuveni 30 cm. Nekavējoties evakuēti nama iedzīvotāji. Izmitināšana nevienai personai nebija nepieciešama.

Drošības apsvērumu dēļ ēka apsargāta līdz Rīgas namu pārvaldnieka (RNP) lēmumam par turpmāko ēkas ekspluatāciju.

Pašvaldības uzņēmumā “Rīgas namu pārvaldnieks” pastāstīja, ka sprādziens noticis vienā no dzīvokļiem. Pēc eksplozijas pamatīgi bojāti ir divi dzīvokļi, taču bojājumi ir arī citviet ēkā.

Daļai iemītnieku ir atļauts atgriezties savās mājvietās, bet daļā mājas nav ļauts uzturēties. Patlaban vēl neesot skaidri zināms, kādi un cik apjomīgi remontdarbi būs nepieciešami.

Kopumā šajā ēkā ir astoņi dzīvokļi.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+