Mobilā versija
+3.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
20. novembris, 2013
Drukāt

Drošības policija aiztur liela apmēra kontrabandas cigarešu kravu

Foto: © Sergej Razvodovskij - Fotolia.comFoto: © Sergej Razvodovskij - Fotolia.com

Drošības policija (DP), veicot pretizlūkošanas un operatīvos pasākumus Latvijas pierobežā, aizturējusi liela apmēra cigarešu kontrabandas kravu – izņemtas 3,4 miljoni “Premjer” markas cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes zīmēm, kas ievestas no Krievijas,  informēja policijā.

Saistībā ar šo izmeklēšanu DP amatpersonas arī veica kratīšanu sešos objektos un aizturēja trīs personas.

DP norāda, ka šī aizturēšanas operācija vēlreiz norāda uz organizētās noziedzības riskiem Latvijas pierobežā, kas kontekstā ar citiem procesiem, piemēram, valsts amatpersonu korumpētību, var ietekmēt ne tikai noziedzības līmeni pierobežas reģionos, bet ilgtermiņā arī vairot draudus nacionālajai drošībai.

Šī iemesla dēļ DP, atbilstoši savai kompetencei, arī turpmāk pievērsīs pastiprinātu uzmanību pretizlūkošanas un operatīvajiem pasākumiem Latvijas pierobežā, lai savlaicīgu novērstu darbības, kas apdraud valsts drošību, preses paziņojumā uzsver policija.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+