Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
20. novembris, 2013
Drukāt

Drošības policija aiztur liela apmēra kontrabandas cigarešu kravu

Foto: © Sergej Razvodovskij - Fotolia.comFoto: © Sergej Razvodovskij - Fotolia.com

Drošības policija (DP), veicot pretizlūkošanas un operatīvos pasākumus Latvijas pierobežā, aizturējusi liela apmēra cigarešu kontrabandas kravu – izņemtas 3,4 miljoni “Premjer” markas cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes zīmēm, kas ievestas no Krievijas,  informēja policijā.

Saistībā ar šo izmeklēšanu DP amatpersonas arī veica kratīšanu sešos objektos un aizturēja trīs personas.

DP norāda, ka šī aizturēšanas operācija vēlreiz norāda uz organizētās noziedzības riskiem Latvijas pierobežā, kas kontekstā ar citiem procesiem, piemēram, valsts amatpersonu korumpētību, var ietekmēt ne tikai noziedzības līmeni pierobežas reģionos, bet ilgtermiņā arī vairot draudus nacionālajai drošībai.

Šī iemesla dēļ DP, atbilstoši savai kompetencei, arī turpmāk pievērsīs pastiprinātu uzmanību pretizlūkošanas un operatīvajiem pasākumiem Latvijas pierobežā, lai savlaicīgu novērstu darbības, kas apdraud valsts drošību, preses paziņojumā uzsver policija.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+