×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
8. jūlijs, 2015
Drukāt

Drošības policija aizturējusi Lindermanu (16)

Foto - LETAFoto - LETA

Drošības policija (DP) šodien aizturējusi prokrievisko aktīvistu Vladimiru Lindermanu, aģentūrai LETA apstiprināja DP.

Pagaidām gan DP neatklāj, kāds bijis aizturēšanas iemesls – plašāka informācija par to varētu sekot rīt, dienas pirmajā pusē. Nav arī zināms, kad DP darbinieki varētu atbrīvot Lindermanu.

Tikmēr Lindermana domubiedrs Illarions Girss savā sociālā tīkla “Facebook” profilā paziņojis, ka Lindermans aizturēts, kā arī pie viņa veikta kratīšana. Girss norādījis, ka “formāli šī aizturēšana saistīta ar krievu nacionālboļševiku nesankcionētu nokļūšanu Ādažu militārajā bāzē”.

Girss piebildis, ka Lindermans esot aizturēts uz 48 stundām, pēc kā tikšot lemts par viņa apcietināšanu.
Jau ziņots, ka jūnijā Ādažu bāzē aizturētos Krievijas pilsoņus Andreju Popko un Aleksandru Kurkinu DP tur aizdomās par spiegošanu un par mēģinājumu veikt teroristiskas darbības, ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Pēc DP lūguma abām personām piemērots apcietinājums.

Apcietinātajiem draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana līdz 20 gadiem.

Ādažu militārajā bāzē nelikumīgi iekļuva divi Krievijas pilsoņi, kuri tika aizturēti un pie kuriem tika atrastas skrejlapas angļu valodā. Atbildību par notikušo uzņēmusies kādreizējās neofašistiskās Krievijas Nacionālboļševiku partijas (NBP) pēctece – partija “Cita Krievija”.

Personas aizturētas ierindas laukumā netālu no vietas, kur tās ar kāpņu palīdzību bija pārlēkušas bāzes žogam, lai nesakcionēti iekļūtu bāzes teritorijā. Pie viņām atrastas skrejlapas angļu valodā. Nacionālboļševiku izplatītajos fotoattēlos redzams, ka viņi žogu šķērsojuši, turot rokās lielu karogu Georga lentes krāsās. Bāzē šīs personas paspējušas uzkavēties neilgu laiku, tāpēc neesot paspējušas izplatīt skrejlapas.

Incidents noticis laikā, kad Ādažos sākušās starptautiskās mācības “Saber Strike 2015”.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Vajag runāt par lietu nevis riņķī un apkārt. Fakts paliek fakts. Militāri apsargātā – slēgtā zonā iekļuvuši tai nepiederīgi cilvēki. Tas ir pārkāpums un par to ir paredzēts sods. Tā kā tie nav mūsu Valsts pilsoņi un visticamāk rīkojušies ar sliktiem nodomiem visu padara daudz nopietnāku. Ļoti ceru, ka DP tiks ar šo lietu skaidrībā – pārkāpējus un šī pārkāpuma līdz’ zinātājus sodīs pēc visas likumā paredzētās bardzības. Un man ir viena alga vai tie ir krievi, vjietnamieši vai Somi. Viens likums visiem.

  • Manuprāt neviens likums neliedz ar krāsainu lupatu un trepēm pa Latviju vazāties , līst pāri žogam kas ceļā patrapījies un lapiņas turēt kabatās …pat dalīt nav aizliegts … … kā tu vainu vari pieradīt nodomā kaitet, nodoma terorizet kadu, sludina nacbolu idejas – nu un tad ?

   Ja tiem bija uzturēsanas atļaujas tad manuprat likums atļauj brīvu pārvietošanos – nu iemaldījās regulāri nepiederoši manā majā – 1 merklēja kur kreiso alkoholu dabūt – 2.ijehoviešu lapiņas dala , 3.- čigāns regulari lūžnus klančī … Vai man viņus sevis izspigošanē apvainot – dulls esmu bet tik traka paranoja man točna nav.

 2. Ak dies. Atkal viens no muuzhiigi neapmierinaatiem.

 3. … aizturēja … un palaidīs … kā vienmēr …
  .
  stāsts par balto āzīti …

  • Aksioma: lai izdzīvotu, JĀNOPELNA līdzekļi iztikai.
   .
   Vai kāds, ieskaitot DP , var mums pateikt, kādā DARBĀ Lindermans NOPELNA līdzekļus iztikai ?

 4. mans viedoklis vnk ;; Galma āksts karaļa varu neapdraud -lai ka viņs par galmu ņirgatos- – viņa galva ir dtrošībā -jo taja slēpjas karaļa gudrība …

  Stulba un policejiska valsts , kropla sociālistu dibinata valsts kopš dzimšanas , muļķu zeme – un kropluma saasinājums kopš spīkere M. savas runas tur — man – latvietim – ir pretenzijaS PRET SLIKTU LATVIJISKUMU – PRET SLIKTA LATVIJISKUMA SEKĀM ( KAUT SLIKTI MĀCīTI MANI BERNI – Tā IR VALSTS IZGLīTīBAS SISTEMAS VAINA KA “SKOLĀ NEUZDOD” – valsts sopla ar valstisko programmu ir kā slikts landromāts )

  man nav pretenziju pret ākstiem kas sliktu latvijiskumu izsmej un provocē – viņi muļķuss par mulķiem nosauc un parada -bet tie apvainojas nevis gudraki cenšas palikt.

  PSRS bija pamnts par padomju iekartas kritizēšanu (nomelnošanu) – sliktais latvijiskums cenšas pārspļaut

  psrs policejiskumā – un atkal glupi un bexz vajadzības te kratīšana te aizturēsana – valsts no tā labaka nepaliek – valdība gudraki lēmumi netiek pieņemti — tikaI KāRTēJAS DUMJĪBAS PROVOCĒ DOMĀT KUR TAD īSTI IR SLIMAS GALVAS – RIŽIBABĀM UN LASUPīTAJIEM VAI 1/2 žīdiem lindermaņiem ,osioviem,girsiem un visiem kas uzdrīkstas savu neatkarīgu viedokli un pozīciju demonstrēt

  (ādažu incidewnts – tas nav terorisms – tās ir āksta izdarības,jā, tšas , lai Latvijas puse stulbumu nodemonstretu – un latvijas puse4 solot lielas tiesas un draudot ar 20 gadiem savu stulbumu spīdosi nodemonstrē – normāli būtu ja tie zaldatiem tiktu muštrēti līdz apdumumam turpat ierindas placī ,ts iekaustīt un izmesti kā nederīgi rekrūši – viss notiktu klusi un efektīvi

  70-80 % nav apmierinati ar aldības izdarībām – ar ministru runām,

  • Biežāk vajag tos lindermaņus osipovus un citus 1/2-politiķus kratīt un ietupināt. Tā patās – katram gadījumam, lai ir laiks pārdomam. Ja tu domā, ka matu krāsai ir kāda nozīme politikā, tad labāk nastaļģē un masturbē par psrs haļavas trekniem gadiem klusumā.

   • Bet nākamais iesēdinātais vari būt tu pats … neierobežodams valdību tu riskē …

    Man ļoti mīļs ir Lerijs Flints – diža skandaloza persona — un viņa runa tiesā ar kuru tas griezās pie zvērinatajiem …

    Jēga apmētam tāda : ” … ja jūs -zvērinātie un likums aizsargāsiet mani , tad jūs varat būt droši parliecinati ka arī jebkurš no jums tiksiet aizsargātii jebkiurā gadījumā … jo es saesmu vissliktākais gadījums “

  • rodas paarlieciiba ka tuuliit veel kaadu muljkji ietupinaas par bljaustiishanos un demagogjiju 😀

 5. Latvijas indes zobi jāizrauj ar saknēm un jāmet uz putlera pusi.

 6. Straujumu arī vajag arestēt par valsts nodevību. Kā tā var visiem paziņot kad Latvija brīvprātīgi uzņems 250 slaistus ? Ar kādām tiesībām viņa drīkst runāt un pieņemt tādu lēmumu visas tautas vārdā-kaut arī lielākā daļa ir pret šādu lēmumu. Vai tas nav noziegums ?

 7. Cik ilgi vēl DP auklēsies ar šiem pretvalstiskajiem elementiem? Vien jau aizbēga uz Ukrainu!
  Atbrīvot, vai .. Tādi nelabojas.

  • kas gan tu esi lai nolemtu kurs jasauj un kurs nee, loti ceru ka tevi kads kadreiz nositis lai ir maciba parejiem kas sevi verte parak augstu!

Draugiem Facebook Twitter Google+