×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. decembris, 2016
Drukāt

Drošības policijas Latvijā paziņojums pēc uzbrukuma Berlīnē (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Saistībā ar uzbrukumu Berlīnē, Vācijā, Drošības policija strādā pastiprinātā režīmā, liecina publikācija iestādes mājas lapā.

Drošības policijas rīcībā nav informācijas, kas liecinātu par tiešiem terorisma draudiem Latvijai, tāpēc patlaban nav plānots paaugstināt terorisma draudu līmeni mūsu valstī. Drošības policijas vērtējumā terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām saglabājas zems.

“Neraugoties uz to, dienests veic pastāvīgu terorisma draudu situācijas analīzi un intensīvi sadarbojas ar ārvalstu partneru dienestiem, lai terorisma draudu pieauguma gadījumā operatīvi ieviestu papildus preventīvos pretterorisma pasākumus,” norāda Drošības policija.

Pirmdienas vakarā Berlīnē kravas automašīna ietriecās cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā, laupot dzīvību 12 cilvēkiem, bet vēl 48 ievainojot.

Kravas mašīnā tika atrasts miris viens cilvēks. Noskaidrots, ka tas bijis Polijas pilsonis un nav atradies pie stūres, atklāja policija.

Iepriekš policija ziņoja, ka viens aizdomās turamais ir aizturēts.

Kāds informācijas avots drošības dienestos aģentūrai DPA atklāja, ka aizdomās turamais, domājams, kā patvēruma meklētājs Vācijā februārī ieradies no Afganistānas vai Pakistānas.

Kravas automašīna, kas pirmdienas vakarā ietriecās pārpildītā Ziemassvētku tirdziņā Berlīnes rietumos, tīši stūrēta virsū cilvēkiem, otrdien paziņojusi Vācijas policija.

“Mūsu izmeklētāji uzskata, ka kravas mašīna tika tīši stūrēta virsū pūlim,” tviterī paziņoja policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies Merkelei un citiem welkomistiem ! Jūsu bezatbildīgo lēmumu dēļ tagad jāmirst nevainīgiem cilvēkiem .Kas to bēgļu masu var pārbaudīt un izkontrolēt ?Pietiek ar pašmāju zagļiem un slepkavām , nu tagad policijai jātērē savi resursi teroraktu novēršanai .

Draugiem Facebook Twitter Google+