×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. novembris, 2014
Drukāt

Drošības un aizsardzības jomā strādājošajiem veidos “Varoņu programmu”

LETALETA

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija, sadarbojoties ar Aizsardzības ministriju un Iekšlietu ministriju, īstenos sociālās atbildības iniciatīvu “Varoņu programma”, kas sniegs iespēju uzņēmumiem un organizācijām atbalstīt drošības un aizsardzības nozarē strādājošos un viņu ģimenes locekļus, apstiprināja federācijas valdes priekšsēdētāja Elīna Egle.

Apzinoties ierobežotās valsts budžeta iespējas, federācija aicinās pieteikties uzņēmumus, kuri vēlas savu patriotismu izrādīt atbalstot cilvēkus, kas ikdienā riskē ar savu dzīvību, veicot savus amata pienākumus.

“Uzrunāsim ikdienu tirgotāju, piemēram, augstskolas, transporta pakalpojumu sniedzējus radīt šai grupai priekšrocības. Reģistrācija tiks uzsākta janvārī,” pastāstīja Egle.

Iniciatīvas īstenotāji uzsver, ka operatīvie darbinieki, brīvprātīgie no Aizsardzības ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotības iestādēm, Nacionālajos Bruņotajos spēkos dienošie strādā kopā kritiskos brīžos, lai glābtu dzīvības.

“Varoņu programmu” visā Latvijā plānots uzsākt no 2015.gada marta, veicot dalībnieku iesaisti un visus nepieciešamos priekšdarbus no 2015.gada 5.janvāra.

Sadarbības memoranda parakstīšana notiks 28.novembrī plkst.14 Iekšlietu ministrijā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, Rīgā.

Sadarbības memorandu parakstīs Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Sārts, Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone – Godmane un Federācijas padomes priekšsēdētājs Agris Dundurs. Pasākuma laikā varēs iepazīties ar ”Varoņu programmas” mērķiem, sadarbības principiem, kā arī dalībnieku un atbalstītāju iesaisti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+