×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
27. aprīlis, 2017
Drukāt

Drosmīgi jaunieši gājēju tunelī steidz palīgā garnadža noskatītai sievietei (2)

banda_tunelis_zagt

Likumsargi izteikuši pateicību jauniešiem, kuri, redzot kā gājēju pazemes tunelī tiek apzagta sieviete, devās viņai palīgā.

Kā LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP), vakar, 26. aprīlī, ap pulksten sešiem vakarā kāda sieviete gāja pa “ZZ tuneli”, kas ved uz Vecrīgu un Rīgas autoostu, un austiņās no sava mobilā telefona klausījās mūziku. Pēkšņi mūzika aprāvās. Pavēršot skatu sāņus, viņa pamanīja nepazīstamu vīrieti, kurš ar viņas telefonu metas bēgt. Cietusī sāka kliegt.

Pamanot notiekošo, izpalīdzīgu jauniešu bariņš metās pakaļ ļaundarim un turpat gājēju tunelī viņu aizturēja līdz policistu ierašanās brīdim.

Likumsargi notikuma vietā ieradās neilgi pēc zvana saņemšanas un iespējamo zagli nogādāja policijas iecirknī.

Pie aizdomās turētā vīrieša tika atrasts zagtais mobilais telefons. Policija norāda, ka aizturētais izskatījies narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē, lai to pārbaudītu ir nozīmēta ekspertīze.
1975. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš sodīts gan par kabatzādzībām, gan par citiem mantiskiem noziegumiem, un cietumā pavadījis jau piecus gadus.

Saistībā ar 26. aprīļa noziegumu pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Rīt tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizturētajam.

Pēc nepieciešamo procesuālo darbību veikšanas zagtais mobilais telefons tiks atdots tā īpašniecei.

VP izsaka pateicību drosmīgajiem jauniešiem, kuri, redzot noziegumu, sniedza palīdzīgu roku cietušajai un, riskējot ar savu drošību, palīdzēja aizturēt aizdomās turēto vīrieti līdz policistu ierašanās brīdim.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 2. Šis ir LAUPĪTĀJS !!!
  ZAGLIS ir, kad piesavinās slepeni !
  Laiks būtu atmest slāvu paviršību pret latviešu valodu !
  Piesavināšanās ir juridisks termins, nevis politisks, kā to izmantoja PSRS !

Draugiem Facebook Twitter Google+