Horoskopi un mistika
Horoskopi

Drosmīgi meklē nestandarta risinājumus! Horoskops 26. augustam0

Dienas noskaņa

Drosmīgāk meklē nestandarta risinājumus – tikai tā tu spēsi atrast izeju no šķietamas bezizejas situācijas. Daudziem enerģijas pieplūdums un ticība sev ļaus gūt panākumus lielās un mazās lietās. Labvēlīga diena ģimenes attiecību uzlabošanai un mājokļa remontam; gaidāmi panākumi gan finanšu, gan mīlestības jomā.

Auns

Daudziem Auniem šodien ir iespējami sarežģījumi saskarsmē ar oficiālām institūcijām saistībā ar vecām lietām. Un – lai gan dienas beigās viss nokārtosies, kādu laiku tas var novērst uzmanību no mērķiem un nobremzēt virzību uz priekšu. Likuma prasības ir stingri jāpilda, lai cik apgrūtinošas tās nešķistu. Esi uzmanīgāks pret ģimenes vecākajiem locekļiem – iespējams kādam no vecākiem būs vajadzīga tava palīdzība.

Vērsis

Nav izslēgts, ka šodien tev nāksies koncentrēties uz profesionālajiem jautājumiem un tikt galā ar problēmām, kuras neviens, izņemot tevi, nespēs atrisināt. Drosmīgāk meklē nestandarta gājienus – tikai tā tu spēsi atrast izeju no šķietamas bezizejas situācijas.

Dvīņi

Daudzi Dvīņi vēlēsies, lai blakus būtu mīļotais cilvēks, bet vienlaikus visādos veidos uzsvērs savu neatkarību. Tāpat kā visiem tev arī ir trūkumi, bet tad, ja būsi laipns un valdzinošs, ar smalku humora izjūtu, tev izdosies izvairīties no savu piedzīvojumu un dēku nepatīkamajām sekām.

Vēzis

Šodien nav labvēlīga pārvākšanās, dzīvesvietas maiņa. Pat paši izdevīgākie priekšlikumi rezultātā izrādīsies fikcija, bet galvenais – radīs tev lielas nepatikšanas. Šodien iespējami gan finansiāli zaudējumi, gan ķildas ģimenē, gan traumas un hronisku saslimšanu saasināšanās. Atliec labāk savus plānus uz nākotni. Īsāk sakot, paliec uz vietas un atceries: “Dzimtajā mājā pat sienas palīdz”.

Lauva

Iekšējā nelīdzsvarotība izraisīs konfliktus ar tuviniekiem, kaimiņiem, paziņām, apgrūtinās komunikāciju ar studiju biedriem un pasniedzējiem. Neveiksmīgi būs gan tuvi, gan tāli braucieni. Tomēr šī diena ir labvēlīgs laiks saskarsmei ar mīļoto cilvēku un bērniem. Tev vajag pārskatīt attiecības ar tuviniekiem – iespējams, jums pietrūkst savstarpējas sapratnes.

Jaunava

Tev nāksies krietni pastrādāt, lai sasniegtu vēlamo mērķi. Tomēr – ja pilnībā atteiksies no tā, varēsi saglabāt ne tikai spēkus, bet arī materiālos līdzekļus. Izvēlies, kas šajā dzīves posmā ir svarīgāks; ja pats to nespēj, vērsies pēc padoma pie tuviem draugiem.

Svari

Šī diena būs veiksmīga tiem Svariem, kuri spiesti atgūt iekavēto. Enerģijas pieplūdums un ticība sev ļaus gūt panākumus lielās un mazās lietās. Iespējami negaidīti, visticamāk, pozitīvi pavērsieni materiālajā jomā. Dienas otrā puse piemērota, lai sagatavotu patīkamu pārsteigumu bērniem vai mīļotajam cilvēkam.

Skorpions

Daudziem Skorpioniem šodien parādīsies iespēja paplašināt savus filozofiskos uzskatus, nostiprināt savu pasaules redzējumu. Pastiprināsies intelektualitāte un darba spējas. Tu sajutīsi, ka vari gāzt kalnus. Labs laiks jebkādiem aizsākumiem. Vari nodarboties ar jebkurām lietām, kas vērstas uz materiālās labklājības nostiprināšanu.

Strēlnieks

Labvēlīga diena ģimenes attiecību uzlabošanai un mājokļa remontam. Tu gūsi panākumus gan finanšu, gan mīlestības jomā. Uzticami draugi palīdzēs atrisināt daudzus jautājumus. Tev būs vajadzīgs labs padoms un vienkārši sirsnīga izrunāšanās, kas ir tik svarīga grūtā situācijā.

Mežāzis

Šodien var izpausties Mežāžu līderības spējas. Veiksies visās lietās, taču pastāv iespēja, ka nespēsi īstenot atbilstošus pasākumus krīzes situācijas atrisināšanai. Tev nešaubīgi piemīt spējas, kas palīdz gūt zināmus panākumus darbā. Bet tev ir arī vājības, par kurām nevajag aizmirst. Tāpēc grūtā brīdī vērsies pēc palīdzības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Planētas var izgaismot Ūdensvīru bagāto pedagoģisko talantu. Attiecībās ar bērniem jāievieš lielāka konkrētība, ar uzskatāmiem piemēriem parādot, kā pareizi orientēties dzīvē.

Zivis

Kritiska diena, kad var notikt nelaimes gadījumi. Īpašiem draudiem pakļauti tie, kas atrodas tālu no mājām – viņi var negaidīti sasirgt. Šodien iespēju robežās atturies no saskarsmes. Esi piesardzīgs sabiedriskajā transportā vai pie automašīnas stūres. Vakaru pavadi ierastajā veidā.

LA.lv