Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
14. decembris, 2015
Drukāt

Drosmīgs garāmgājējs notver automašīnas bojātāju un izsauc policiju

auto_zaglis_stock

Pagājušo piektdien, 11. decembrī, Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Tvaika ielu, kur iedzīvotājs notvēris automašīnas bojātāju. Notikuma vietā policisti uzzināja, ka ļaundaris automašīnai “Audi 80” bija sabojājis slēdzeni un, iespējams, vēlējās izdarīt zādzību no automašīnas. Bojāšanu pamanīja kāds garāmgājējs, kurš nepalika vienaldzīgs, aizturēja ļaundari un izsauca policiju, informē VP.

Policisti 1983. gadā dzimušo automašīnas bojātāju, kurš iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzībām, nogādāja iecirknī. Aizturētais atzina savu vainu noziegumā un šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods. Policija izsaka pateicību drosmīgajam garāmgājējam, kurš nepalika vienaldzīgs un izsauca policistus.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+