Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. decembris, 2015
Drukāt

Drosmīgs garāmgājējs notver automašīnas bojātāju un izsauc policiju

auto_zaglis_stock

Pagājušo piektdien, 11. decembrī, Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Tvaika ielu, kur iedzīvotājs notvēris automašīnas bojātāju. Notikuma vietā policisti uzzināja, ka ļaundaris automašīnai “Audi 80” bija sabojājis slēdzeni un, iespējams, vēlējās izdarīt zādzību no automašīnas. Bojāšanu pamanīja kāds garāmgājējs, kurš nepalika vienaldzīgs, aizturēja ļaundari un izsauca policiju, informē VP.

Policisti 1983. gadā dzimušo automašīnas bojātāju, kurš iepriekš nonācis policijas redzeslokā par zādzībām, nogādāja iecirknī. Aizturētais atzina savu vainu noziegumā un šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods. Policija izsaka pateicību drosmīgajam garāmgājējam, kurš nepalika vienaldzīgs un izsauca policistus.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+