Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
29. decembris, 2015
Drukāt

Drosmīgs pusaudzis palīdz aizturēt par sevi daudz vecāku laupītāju (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ziemassvētku vakarā kāds 15 gadus vecs puisis palīdzējis policistiem notvert laupītāju, kurš gājējai bija atņēmis somiņu, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.

Ziemassvētku vakarā Rīgas Zemgales iecirkņa policisti saņēma izsaukumu par laupīšanu, kas notikusi Paula Lejiņa ielā. Policisti noskaidroja, ka 1992. gadā dzimušai sievietei uz ielas kāds vīrietis nodarījis miesas bojājumus, atņēmis somiņu un aizbēdzis no notikuma vietas.

Sievietes kliedzienus izdzirdējis kāds drosmīgs 2000.gadā dzimis jaunietis. Uzzinot par notikušo, viņš meties pakaļ bēgošajam laupītājam, viņam sekojis un vienlaikus pa telefonu ziņojis policistiem par laupītāja atrašanās vietu.

Pēc neilga laika patruļpolicijas ekipāža aizturēja 1972.gadā dzimušo vīrieti. Aizturētais, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem, tika nogādāts izolatorā.

Cietušās soma tika atgūta, bet pret aizturēto vīrieti sākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Policija izsaka pateicību drosmīgajam jaunietim, kurš nepalika vienaldzīgs un neatstāja sievieti nelaimē, kā arī palīdzēja policistiem notvert laupītāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 1992. gadā dzimušai sievietei uz ielas kāds vīrietis nodarījis miesas bojājumus, atņēmis somiņu un aizbēdzis no notikuma vietas.

    Sievietes kliedzienus izdzirdējis kāds drosmīgs 2000.gadā dzimis jaunietis. Uzzinot par notikušo, viņš meties pakaļ bēgošajam laupītājam, viņam sekojis un vienlaikus pa telefonu ziņojis policistiem par laupītāja atrašanās vietu. Kāpēc sieviete nezvanīja policijai?
    Pēc neilga laika patruļpolicijas ekipāža aizturēja 1972.gadā dzimušo vīrieti.
    Visu CIEŅU drosmīgajam puisim!
    Un labi, ka policija izteica viņam PATEICĪBU!

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+