×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. novembris, 2015
Drukāt

Drošs aizdevums dažu minūšu laikā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

SMS kredīts – tas nozīmē ātru un drošu risinājumu gadījumos, kad Tev pietrūkst līdzekļu svarīgam, bet iepriekš neplānotam maksājumam. SMS kredīts ļauj justies finansiāli stabili arī tad, ja līdz algai vēl jāgaida, bet nauda nepieciešama jau tūlīt. Turklāt stabilitāte ir ērti sasniedzama – SMS kredīts tiek piešķirts bez ķīlas vai galvojuma, nav nepieciešama ne izziņa no darba vietas, ne citi dokumenti.

Vienkārši un ātri

Lai gan SMS kredīts pieejams tad, ja Tev ir mobilais tālrunis, pirmajā reizē aizņēmumam jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā.
Pieteikšanās ir ļoti vienkārša:
• izvēlies aizdevēju un atver tā mājas lapu;
• reģistrējies, norādot savus personas datus;
• pārskaiti simbolisku reģistrācijas maksu;
• izvēlies, cik liels būs Tavs SMS kredīts un kad to vēlies atdot;
• apstiprini pieteikumu.

Pēc lēmuma pieņemšanas par aizdevuma piešķiršanu SMS kredīts Tavā bankas kontā nonāks īsā laikā – parasti 10 – 15 minūtēs. Izņēmumi mēdz būt gadījumos, ja kredīta saņēmēja konts atvērts kādā nelielā Latvijas bankā, – tad SMS kredīts būs pieejams vienas darba dienas ietvaros.

Tomēr nebēdā, ja Tavā rīcībā nav interneta. Lielākie aizdevēji piedāvā vienu vai vairākus citus veidus, kā nepieciešamības gadījumā pieteikties kredītam. Ja pie aizdevēja jau esi reģistrējies, visbiežāk tiek nodrošināta arī iespēja sūtīt SMS no mobilā tālruņa, piezvanīt vai arī doties uz aizdevēja vai tā sadarbības partnera biroju. Aizdevējs izskatīs Tavu pieteikumu un pozitīva lēmuma gadījumā SMS kredīts Tavā rīcībā būs tikpat īsā laikā, kā tam piesakoties internetā.

Vairāki simti eiro

SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums (http://tp.lv) un parasti tiek izsniegts uz termiņu, kas nepārsniedz 30 dienas. Aizdevuma minimālais atmaksas termiņš atkarībā no aizdevēja ir diapazonā no vienas līdz septiņām dienām. Tā kā SMS kredīts paredzēts gadījumiem, kad svarīgam maksājumiem pietrūkst daļa no nepieciešamajiem līdzekļiem, aizdevumu summas visbiežāk nepārsniedz 500 eiro. Kredīta minimālā summa, līdzīgi kā ar aizdevuma termiņu, atkarīga no aizdevēja nosacījumiem. Daļa aizdevēju kā mazāko iespējamo kredītu noteikuši piecus eiro, citi – 35, 50 vai 70 eiro.
Kritēriji, pēc kādiem tiek izsniegts SMS kredīts, visiem aizdevējiem ir ļoti līdzīgi. Lai varētu saņemt īstermiņa aizdevumu, Tev jābūt:

• pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam;
• ar nokārtotām kredītsaistībām;
• ar bankas kontu, mobilo tālruni un e-pasta adresi.

Pirmais SMS kredīts bez pārmaksas!

Lielākā daļa aizdevēju pastāvīgi vai akcijas veidā pirmo aizdevumu piedāvā saņemt bez procentu maksas. Tas nozīmē, ka nav jāmaksā ne komisija, ne procenti un jāatdod tik, cik aizņēmies. Parasti gan pirmais SMS kredīts pieejams līdz 300 vai 350 eiro, bet nākamajās aizņemšanās reizēs summa tiek palielināta.
Ja Tev nepieciešams ātrs aizdevums bez ķīlas, SMS kredīts būs droša izvēle! Iepazīsties ar aizdevēju piedāvājumu un izvēlies piemērotāko!

Draugiem Facebook Twitter Google+