×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
28. janvāris, 2015
Drukāt

Drūmā realitāte pierobežā – bāreņus adoptē amerikāņi, ģimenes pārceļas uz Angliju (Video) (18)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ludzas novada Nirzas ciemā tukšums ielās un pelēcīgā ziemas aina rada patiešām drūmu iespaidu. Ticības par skaistu nākotni nav arī šeit palikušajiem iedzīvotājiem, trešdien vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”. Šobrīd atkal tiek runāts par vietējās skolas slēgšanu, savukārt bērnu nama bērni tiek adoptēti ārzemēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. shausmas kada mana valsts. Zel man savas tevu zemes kas tiek tada veida izvarota. LAutini ir spiesti izbraukt lai labak nodroshinatu bernu nakotni. Smirdigie deputati kas sev kabatas piebaz ar naudu un noraksta kur vien iespejams. Nodoklus pashi nemaksa a tie kas sanjem vien minimalo norauj cik vien var.

 2. Katram bèrnam ir vajadzìga mamma un tèvs un ghimene ,bèrnunams to nevar iedot.Tàpèc atbalstu adoptàciju,arì uz àrzemèm.Diemzhèl….Zhèl ,ka Latvieshu ghimenes adoptè salìdzinoshi maz bèrnus!

 3. Jus tiesam esat aprobezoti LATVIJAS lautini. Vajadzetu tikai priecaties par tiem berniniem kas tiek
  adopteti un aizvest uz cilveku cienigam valstim. Sis intervijas tikai norada uz to cik sekla ir musu
  skolotaju izpratne par notiekoso .Kapec musu gimenes neadopte berninus?

  • jo parastajiem latviesiem nav nemaz tik vienkarsi adoptet berninju, parak ilgu laiku papiru kartosana aiznem, masa gribeja berninu no glabejsilites, tiesi pati taja laika bija slimnica, kad kada mamma atstaja berninju, butu uzreiz njemusi lidzi, neviens kaimins nesaprastu, ka tas nav savs, bet kamer papiru lietas nokarto bernins jau savam kajam skrien 🙁

 4. Lai atbild mūsu cienijāma valdība,kā dzīvosim tālāk.

 5. Un NA par šādu adoptāciju nekas nav sakāms?

  • … Ivar, vai tu balsoji par NA?

   … Neliekas … jo PIERADI KA NEPARZINIi tas politisko platformu SAI LIETA, un par kuru vari lasit NA neskaitamos interneta klastos … !

 6. Bāreņus jāaudzina valstij! Vai varbūt mums ir pārāk liela dzimstība un pārapdzīvotība? Ja nav naudas,jāievieš ienākuma nodoklis pēc maksātspējas principa,kā visā pasaulē,nevis jāsamazina tas miljonāriem uz nabagu rēķina! Tāpēc,politiķi,esiet tik mīļi un sekojiet citu ES valstu piemēram!

 7. Esiet tik mīļi…, un paņemiet kādu bāra bērnu savā siltajā ģimenītē!!!Un nebūs ne ārzemes,ne bērnunami!!! Bet kur nu.., mēs tak to nevēlamies,,vai ne!?? Tādas rūpes un atbildību…, kas nekait mierīgi dzīvot un daudz runāt par to….ko nesaprot!!! Jā.., man ir audžubērni,tapēc zinu ko saku!!

 8. mani patiesībā arī biedē tas, ka tiem adoptētajiem bērniem dodoties uz to ASV….kā pēc tam izsekot līdzi kāds liktenis viņīem tur ir? Vai netrāpās ģimenēs kur kkāds onkulis vai vīra draugs ir pedofīls utt? Varbūt tādā gadījumā bērnam pat labāk palikt bērnunamā….

 9. …acīm redzot,pierobeža jāatbrīvo no iedzīvotājiem…un atkal tā amīšu klātbūtnt…

 10. Tāpēc, ka bērnu tirgošana ir baigais bizness! Visa Latvijas bāriņtiesa utt. ir pakārtota, lai bērnus savāktu, par sīkumiem, no cīnīties nespējīgām ģimenēm un uz ārzemēm prom!

 11. skolai naudas nepietiek, bāreņu namiem – pietiek.

 12. Mani personīgi dēla māte apvainoja par alimentu nemaksāšanu – kaut arī esmu maksājis. Ātrā palīdzība nebrauc kad paliek slikti, policija savu darbu neveic. Kam man paša valsts?

 13. Ko nu par ģimenēm un bērniem. Straujumai esot jāspodrina Latvijas tēls. Dombrovskis sacerēja brīnumpasaku, Straujuma pēc šī scenārija gatavo farsa izrādi.

 14. Izpārdotā Latvija.Bet reiz jau būs jāatgriežas atpakaļ,varbūt tikai paies daudzi gadi.Būs citas paaudzes.Laiks iet ļoti ātri,un viss mainās.

  • Jā, nu nenāk tas Glābējs, bet paši jau neprotam neko izdarīt. Gaidām uz brīnumu un tikai čīkstam par grūto dzīvi. Bet kas tad mūsu pašu vietā kaut ko darīs??? Neviena Straujuma un Dombrovskis nespēs mums palīdzēt, ja paši nesāksim domāt un cīnīties par labāku Latviju!

  • Atgriezīsies ,nesen jau tā bija .Atgriezās un sejas noēduši ārzemju labumiem sāka mūs ,palicējus, mācīt kādzīvt, Freberga, Streips ,kariņš u.c.Kas no tā ir iznācis?

Draugiem Facebook Twitter Google+