×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. marts, 2018
Drukāt

Drūma statistika: Latvijā aukstums izdzēsis jau 53 dzīvības (1)

Foto no Pixabay.comFoto no Pixabay.com

No oktobra līdz marta sākumam Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti 53 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, aģentūra LETA uzzināja centrā.

No minētajiem cilvēkiem 18 miruši šogad. VTMEC informēja, ka aukstums prasījis 13 vīriešu un piecu sieviešu dzīvības. Vecākais no nosalušajiem ir kāds 76 gadus vecs vīrietis, kurš tika atrasts uz ielas Jēkabpilī. Viņš alkoholu nebija lietojis.

Jaunākais cilvēks, kura nāve iestājusies no ķermeņa atdzišanas, ir kāda 33 gadus veca sieviete, kura atrasta telpās Rīgā. Arī šī sieviete nebija alkohola reibumā.

Kā informēja VTMEC trīs no šogad mirušajiem atrasti uz ielas, septiņi – telpās, bet deviņi – citur. Visvairāk mirušo atrasti Latgalē, no kurienes VTMEC nogādāti astoņi cilvēki, Rīgas reģionā atrasti pieci cilvēki, Zemgalē – trīs, Vidzemē – divi, bet Kurzemes VTMEC netika nogādāts neviens cilvēks, kura nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Kopumā no visiem šogad mirušajiem seši cilvēki bija alkohola reibumā, bet par sešiem cilvēkiem vēl nav saņemti rezultāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. gribētos zināt Atbildēt

    Vai kāds var nosaukt kaut kādu pozitīvu statistiku Latvijā ? Pa īstam pozitīvu, nevis krēslos sēdošo ierēdņu “izskaitļoto”.

Draugiem Facebook Twitter Google+