Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
31. maijs, 2016
Drukāt

Drūma statistika: šogad noslīkuši jau 34 cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Šogad piecos mēnešos Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki no ūdenskrātuvēm izvilkuši 34 noslīkušos, kas ir par vienu vairāk nekā šajā laikā gadu iepriekš, informēja VUGD.

12 no noslīkušajiem atrasti maijā.

Kopumā pagājušā gadā atrasti 109 noslīkušie.

Jau ziņots, ka Babītes novada Božu ūdenskrātuvē vakar noslīkusi jauna sieviete.

Iestājoties vasarai un karstajam laikam, ugunsdzēsēji-glābēji aicina iedzīvotājus ievērot piesardzību un nepārvērtēt savus spēkus, dodoties peldēt. Ja ir sanācis pārkarst, ūdenī ieteicams doties lēnām, lai ķermeņa temperatūra nepiedzīvotu straujas izmaiņas, kā rezultātā var sākties krampji.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+