Mobilā versija
+16.6°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
15. aprīlis, 2014
Drukāt

Drūmais latvietis vēlas priecīgu partneri

gimene, prieks, humors

Humors un joki izgaismo dzīvi


Humors un joki izgaismo dzīvi. Kam gan nepatīk asprātīgi jokupēteri, kuru klātbūtnē var no sirds izsmieties, tādējādi ikdienai piešķirot mirdzumu. Šā gada sākumā “Idea Group” veica “Seksualitātes un attiecību pētījumu”, kurā noskaidrots – abi dzimumi kā svarīgāko īpašību, kādai jāpiemīt pretējā dzimuma pārstāvim, minējuši humora izjūtu. Šim apgalvojumam piekrita 50% sieviešu un 45% vīriešu. Tas šķitis būtiski visām vecuma grupām no 18 līdz 60 gadiem. Iespējams, šis fakts esot saistīts ar ekonomisko situāciju valstī, tāpēc drūmajam latvietim ir svarīgs partneris, ar kuru dalīties priekos un bēdās.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+