Bizness

“Druvas pārtika” plāno dubultot ražošanu 0

 “Druvas” saldējuma ražotājs AS “Druvas pārtika” pēc šogad veiktās rekonstrukcijas plāno dubultot ražošanas jaudas, biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja “Druvas pārtikas” valdes priekšsēdētājs Aldis Ošenieks (attēlā).

Viņš stāstīja, ka uzņēmums ieguldījis vairāk nekā trīs miljonus eiro (2,1 miljons latu) rūpnīcas rekonstrukcijā, kā rezultātā tiks uzlabotas tehnoloģiskās līnijas un dubultoti ražošanas apjomi. Rekonstrukcija tiks sākta tuvākajās nedēļās, un tās pirmā kārta noslēgsies šā gada maija beigās. “Atdevi no rekonstrukcijas vietējā tirgū sagaidām jau šogad,” sacīja Ošenieks.

Vaicāts par uzņēmuma pagājušā gada darbības rezultātiem, Ošenieks norādīja, ka slikto laika apstākļu dēļ pērn uzņēmuma apgrozījums ir samazinājies no 1,4 miljoniem latu 2010.gadā līdz aptuveni vienam miljonam latu 2011.gadā. Uzņēmums turpinājis strādāt ar peļņu.

AS “Druvas pārtika” reģistrēta 1996.gada 13.decembrī, reorganizējot tāda paša nosaukuma SIA, kas savukārt izveidota kolhoza “Druva” likvidācijas gaitā 1994.gadā. “Druvas pārtikas” produktu klāstā ietilpst saldējums, pelmeņi un frikadeles. Uzņēmums nodarbina ap 50 cilvēku.

LA.lv