Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

Dubaijā novērtē Latvijas dizainu

Foto: Ārlietu ministrijaFoto: Ārlietu ministrija

28. oktobrī Latvijas Republikas vēstniecības Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) pagaidu pilnvarotais lietvedis Rūdolfs Brēmanis piedalījās Latvijas stenda atklāšanā Dubaijas pilsētā notiekošajā dizaina izstādē “Downtown Design 2014”, informē Ārlietu ministrija.

“Šī ir pirmā reize, kad Latvija AAE izstādēs tiek pārstāvēta ar konsolidētu nacionālo stendu,” norāda R. Brēmanis un atzīst, ka, saņemot daudz komplimentu no vietējiem apmeklētājiem, jāsecina – augstas kvalitātes dizaina preces ir viens no perspektīvākajiem potenciālajiem virzieniem sadarbībai ar AAE, jo šajā valstī un reģionā kopumā plaša mēroga nekustamo īpašumu objektu būvniecība un labiekārtošana norit īpaši aktīvi.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un sešu Latvijas dizaina nozares uzņēmumu – “Studio Natural”, “Anna Kilpe”, “Angels Glass Design”, “Hugu”, “Ars Tela” un “Maffam Freedom” vienotais stends jau pirmajās izstādes dienās izpelnījās īpašu uzmanību un apmeklētāju interesi.

Dzīvesstila aksesuāru uzņēmuma “Hugu” dibinātājs Lauris Rasa atklāja, ka izstādes sākums izskatās daudzsološs: “Jau pirmajā dienā vienlaikus sarunām tika rezervēti iegādei vairums no stendā izstādītajiem runājošo lāču “Hugu” paraugiem, kas ir laba zīme par šī produkta piemērotību AAE tirgum.’”

Izstāde “Downtown Design 2014” norisinās Dubaijā no 28. līdz 31. oktobrim.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+