Kaspars Dubra aizsardzībā UEFA Eiropas līgas spēlē.

Dubram veiksmīga spēle UEFA līgā Francijā 0

Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra ceturtdien palīdzēja savai komandai “Oleksandriya” izcīnīt punktu UEFA Eiropas līgas spēlē.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Ukrainas vienība “Oleksandriya” I apakšgrupas spēlē viesos spēkojās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Francijas klubu “Saint-Etienne”.

Dubra laukumā pavadīja visas 90.minūtes un kompensācijas laika pirmajā minūtē arī izdarīja sitienu pa pretinieku vārtiem, tomēr tas bija neprecīzs.

Mājinieki vārtus guva jau spēles astotajā minūtē, kad soda laukumā pie bumbas tika Gabriels Silva, kura raidījums no tuvas distances panāca 1:0. Futbolists arī turpinājumā demonstrēja aktīvu sniegumu, kas viņam nāca par sliktu, jo jau 14.minūtē, cenšoties glābt savu komandu, viņš bumbu ieraidīja savos vārtos.

Kā izrādījās vēlāk, šī kļūda viņa komandai maksāja uzvaru spēlē. Mājiniekiem bija nospiedošs pārsvars izdarītajos sitienos (13/4), tomēr tikai trīs sitieni bija vārtu rāmī, kamēr Dubras komanda pa vārtu konstrukcijā trāpīja tikai vienu reizi.

Vēl šajā apakšgrupā Vācijas bundeslīgas vienība “VfL Wolfsburg” viesos spēlēja neizšķirti 2:2 (2:1) ar Beļģijas klubu “Gent”.

Pēc trim spēļu kārtām ar pieciem punktiem I apakšgrupas vadībā ir “VfL Wolfsburg” un “Gent”, bet pa diviem punktiem iekrājušas “Saint-Etienne” un “Oleksandriya”.

“Manchester Uniterd” uzvar Belgradā

Anglijas futbola premjerlīgas vienība Mančestras “United” ceturtdien UEFA Eiropas līgas spēlē guva tikai vienus vārtus, tomēr ar to pietika, lai izcīnītu uzvaru.

“United” L apakšgrupas spēlē viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Belgradas “Partizan” no Serbijas.

Viesi pirmo bīstamo vārtu gūšanas iespēju izveidoja jau 16.minūtē, tomēr lielāks šoks “Partizan” piemeklēja 38.minūtē, kad Džese Lingards norībināja vārtu konstrukciju. Spēles rezultātu “United” futbolistiem izdevās atklāt vien 43.minūte, kad Brendons Viljamss bija nopelnījis savai komandai iespēju izpildīt “pendeli”.

Aizsarga nopelnīto soda sitienu precīzi izpildīja Antonī Marsials. 74.minūtē Umars Sadiks izdarīja spēcīgu sitienu, tomēr viņa raidījums lidojas nedaudz garām kreisajam vārtu stabam. Nepilnas desmit minūtes vēlāk bīstami ar galvu sita Takuma Asano, tomēr viesu vārtu vīrs spēja atvairīt sitienu, kaldinot savas komandas panākumu.

Vēl šajā grupā Romāna Grigorčuka trenētā Kazahstānas vienība “Astana” viesos ar rezultātu 0:6 (0:2) piekāpās “AZ Alkmaar”. Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Tēns Kūpmeiners.

Tikmēr G apakšgrupā Portugāles vienība “Porto” savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar Glāzgovas “Rangers” no Skotijas.

“Porto” rindās precīzi sita Luiss Diass, bet pretējā laukuma pusē vienīgos vārtus guva Alfredo Morelos.

Savukārt H apakšgrupas mačā Barselonas “Espanyol” no Spānijas viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Bulgārijas klubu Razgradas “Ludogorets”. Vienīgos vārtus Spānijas komandā 13.minūtē guva Viktors Kapusano.

Citviet Itālijas A sērijas komanda “AS Roma” savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Vācijas bundeslīgas vienību Menhengladbahas “Borussia”.

Romas komandā vārtus 32.minūtē guva Nikolo Zaniolo, bet kompensācijas laika piektajā minūtē rezultātu izlīdzināja Lars Stindls.

Visbeidzot K apakšgrupas spēlē Anglijas premjerlīgas vienība Vulverhemptonas “Wanderers” viesos ar rezultātu 2:1 (0:1) pārspēja Bratislavas “Slovan” no Slovākijas.