Kaspars Dubra aizsardzībā UEFA Eiropas līgas spēlē.

Dubras pārstāvētais klubs izrauj neizšķirtu UEFA Eiropas līgā 0

Latvijas futbola izlases aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā Ukrainas vienība “Oleksandriya” ceturtdien UEFA Eiropas līgas spēlē izcīnīja punktu, spēlējot neizšķirti ar Francijas komandu “Saint-Etienne”.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13

“Oleksandriya” mājās I apakšgrupas mačā spēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) ar “Saint-Etienne”.

Dubra kārtējo eizi laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Mājinieki pirmos vārtus zaudēja spēles 24.minūtē. Ukrainas kluba vārtsargs vienā no epizodēm izgāja no vārtiem, lai atsistu bumbu, tomēr sadūrās ar pretspēlētāju, kā rezultātā uz vaininieka vārtiem tika nozīmēts soda sitiens. To precīzi izpildīja Vabi Hazri. Otrie vārti spēlē tika gūti vien 73.minūtē, kad Dubra nespēja apturēt pretinieku uzbrucēju, kurš īsi pēc tam piespēlēja partnerim, rezultātam kļūstot 2:0.

“Oleksandriya” spēles turpinājumā spēja atspēlēties, vārtus gūstot 84. un kompensācijas laika pirmajā minūtē. Mājinieki jau pašā spēles izskaņā spēja nogādāt bumbu līdz soda laukumam, tomēr ar pirmo sitienu vārtsargu neizdevās pārspēt, taču Maksims Zaderaka bija pirmais pie atsistās bumbas un raidīja to garām vārtu vīram, izraujot neizšķirtu.

Zīmīgi, ka arī iepriekš savstarpējā spēlē abas komandas spēlēja neizšķirti 1:1.

Tikmēr otrā šīs grupas spēlē Vācijas bundeslīgas vienība “VfL Wolfsburg” viesos ar rezultātu 1:3 (1:0) piekāpās “Gent” no Beļģijas. Mājiniekus mača 20.minūtē vadībā izvirzīja Žuāu Viktors, taču no 50. līdz 76.minūtei pa vārtiem guva Romāns Jaremčuks, Lorēns Dupets un Maikls Ngadu-Ngadžuji, nodrošinot mājiniekiem uzvaru.

Pēc četrām spēļu kārtām pirmo vietu ar astoņiem punktiem I apakšgrupā ieņem “Gent”, tālāk ar sešiem seko “VfL Wolfsburg”, bet pa trijiem iekrājušas “Saint-Etienne” un Dubras pārstāvētā komanda.