×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2016
Drukāt

Dubultots kontroles apjomu reģionālo maršrutu autobusos

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Autotransporta direkcija šogad plāno dubultot kontroles apjomu reģionālo maršrutu autobusos, lai būtiski samazinātu gadījumus, kad autobusu vadītāji neizsniedz biļetes pasažieriem vai norāda biļetē nekorektu informāciju, informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Zane Plone.

Ņemot vērā, ka ikviena maršruta un reisa pieprasījums tiek mērīts pēc izsniegtā biļešu skaita, Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ņemt biļetes par braucienu sabiedriskajā transportā. Direkcija diemžēl ir saskārusies ar gadījumiem, kad neatbildīgu pasažieru un negodprātīgu autobusu vadītāju darbības rezultātā nākas slēgt kādu maršrutu vai reisu, neskatoties uz to, ka realitātē pēc tiem bijis pieprasījums.

Tāpat pasažieri tiek aicināti rūpīgi pārbaudīt izsniegtajā biļetē norādīto informāciju par gala pieturvietu.

Lai samazinātu gadījumus, kad autobusa vadītāji rīkojas negodprātīgi attiecībā uz biļešu izsniegšanu pasažieriem, Autotransporta direkcija ir pievērsusies biļešu kontroles pastiprināšanas reģionālo maršrutu autobusos jautājumam. 2015.gadā veikto pārbaužu skaits autobusos tika palielināts par aptuveni vienu trešdaļu, un plānots, ka šogad pārbaudes tiks veiktas divas reizes biežāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+