Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
5. oktobris, 2016
Drukāt

Dubultslepkavība Liepājā: slepkavnieku atzīst par nepieskaitāmu

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās par šī gada janvārī Liepājā pastrādātu dubultslepkavību, saskaņā ar psihiatrisko ekspertīzi atzīts par nepieskaitāmu un viņam ieteikts piemērot medicīniska rakstura piespiedu līdzekli,informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Madara Šeršņova.

Šā gada 29.janvāra vakarā Liepājā, kādā Pulkveža Brieža ielas mājā, tika atrasti divu vīriešu līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm – durtām un sistām brūcēm. Notikuma vietā tika aizturēts 1945.gadā dzimis vīrietis. Policija sāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 118.panta 2.punkta par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos, ja noslepkavotas divas vai vairākas personas.

Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka aizturētais vīrietis bija savstarpēji pazīstams ar abiem nogalinātajiem vīriešiem. Kopīgās alkohola lietošanas laikā viņš sadūris abus paziņas, kā arī sitis viņiem ar krēsla kāju. No gūtajām traumām abi vīrieši nomira.

Aizdomās turētajam vīrietim tika veikta psihiatriskā ekspertīze, kuras laikā viņš vienu mēnesi atradās medicīnas iestādē. Septembra beigās kriminālprocess nosūtīts Liepājas prokuratūrai nodošanai tiesai, lai lemtu par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanu aizdomās turētajam. Lēmums par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļa piemērošanu un tā veidu tiesai būs jāpieņem, izvērtējot riska esamību un ņemot vērā, ka persona, nesaņemot nepieciešamo psihiatrisko aprūpi, var veikt darbības, kas var apdraudēt citus cilvēkus un viņu pašu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+