×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. augusts, 2013
Drukāt

Dueta “Sandra” piecu minūšu grāvēji izlasē


Foto-muzikaspasaule.lvFoto-muzikaspasaule.lv

Allaž muzikāli ražīgais pašmāju šlāgermūziķu pāris jeb duets “Sandra” vasaras vidū piesaka jaunu albumu – šajā reizē tapusi apvienības dziesmu izlase “Vai tu atceries!”, kas, izdevniecības “Atomiks” paspārnē izdota, jūlijā būs pieejama visās skaņu ierakstu tirdzniecības vietās. 


 

Dueta vīrišķā pusīte Andris Brīnums teic, ka jaunais albums turpina viņa un dzīvesbiedres Sandras iesākto tradīciju – katru gadu pa jaunam albumam. Šoreiz gan jaunu dziesmu neesot uzkrājies daudz, tādēļ kopā izlasei izraudzītas dueta populārākās dziesmas, kopskaitā 21, kuras pēc pasūtījuma abi dzīvesbiedri rakstījuši tautā zināmiem dziedātājiem un aktieriem – Viktoram Lapčenokam, apvienībai “Imanta–Babīte”, Andrim Rogam un citiem, tomēr visvairāk dueta dziesmu rakstīts Dainim Porgantam, ar kuru, pēc A. Brīnuma teiktā, kopā koncertēts jau vairāk nekā desmit gadus. Arī albuma titulā nonākusi tieši Porganta izpildītā dziesma.

Duets “Sandra” lepojas, ka viņu dziesmas plašāku sastāvu ietvarā izpildījuši arī Normunds Rutulis, Rūdolfs Plēpis, Zigurds Neimanis, Voldemārs Šoriņš un citi. “Kādā no televīzijas šoviem, kuru vadīja Gundars Āboliņš, Dainis Porgants nodziedāja dziesmu “Mana mīļā”, bet publikai bija jāmin mūzikas autors. Atbilde bija – Raimonds Pauls! Bija liels izbrīns, kad atklājās, ka autori esam mēs, duets “Sandra”,” stāsta Brīnums. Viņš arī atzīst, ka viens no jaunā albuma mērķiem ir bijis plašāk uzrādīt duetu kā daudzu pazīstamu dziesmu autorus, jo līdz šim tas daudziem nav bijis zināms.

“Kādā televīzijas raidījumā Gunta Virkava par dziesmu “Mana mīļā” izteicās, ja kāds man būtu uzrakstījis šo dziesmu, tad es būtu ļoti laimīga. Patiesībā mēs šo dziesmu uzrakstījām piecās minūtēs, iedarbinājām fantāziju, no rīta uz studiju atskrēja Dainis un iedziedāja. Tā arī esam radījuši lielāko tiesu savu hitu!” Muzikants atzīst, ka īpašu iedvesmas avotu jaunu dziesmu tapšanai nemaz nevajagot – viņam un Sandrai esot pietiekami laba fantāzija. “Mums vajag tikai labu honorāru. Tad, ja vajadzēs, uzrakstīsim arī operu!”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+