×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
5. janvāris, 2012
Drukāt

Duets “Sandra” nepagurst

ReklāmfotoReklāmfoto

Klāt 2012. gads un duets “Sandra” godam noslēgs aizvadītā gada 20. jubilejas koncertturneju, reizē nesnaužot un gatavojot nākamo – jau februārī startēs apvienības jaunā koncertturneja “Mīlēsim”.

 

Duets “Sandra” ir šābrīža šlāgermūzikas neoficiālie koncertu skaita rekordisti, kuru sasniegumus šajā ziņā, šķiet, būs grūti pārspēt vismaz tuvākos simts gadus. Tomēr pērn duets pārspējis pats sevi – neparasti ražīgajā gadā, kad apvienība svinēja 20. gadskārtu, sniegti gandrīz 300 koncerti lielākās un mazākās Latvijas koncertu vietās – kultūras namos, estrādēs, zaļumballēs un citos sarīkojumos.

Tomēr par pelnītu atpūtu nedz Sandra, nedz Andris Brīnumi pat nedomā. Kā smejies, gluži kā pazīstamajā multfilmā par puišeli un sivēntiņu varētu dziedāt –liekam jaunu bildi (tūri) iekšā. “Tāpat kā katru gadu mums atkal būs jauna koncertpro-gramma un jauna koncerttūre,” stāsta dueta runasvīrs Andris Brīnums. Ātrāk nekā citugad – jau vasarā vai rudenī – muzikanti sola jaunu albumu: kā ierakstu, tā tūri šogad vieno nosaukums “Mīlēsim”, tāpat kā vienu no populārākajām dueta dziesmām. “Dziesma gan nav par cilvēku mīlestību, kā varētu domāt, bet gan par “zaļo” tēmu – mīlestību pret dabu, jo bez tās nebūs nekā,” skaidro Andris, piebilstot – “zaļā” tēma duetam esot tuva, par to sarakstīts diezgan daudz dziesmu. Gaidāmajā dueta “Sandra” albumā būšot daudz jaunu un nedzirdētu dziesmu, kā arī pēdējā laika populārākās dziesmas – jau minētā “Mīlēsim”, arī “Šūpuļdziesma”, “Rītdiena” un citas. Jaunā koncerttūre sāksies februārī un turpināsies līdz 2013. gada februārim

Savukārt pavisam drīz, 28. janvārī, savu 21. gadskārtu uzsākot, klubā “Vecrīga” īpašā koncertā notiks dueta “Sandra” 20 gadu jubilejas tūres noslēguma koncerts, kurā piedalīties aicināts īpašais viesis – dziedātājs Ingus Pētersons.

 

“Vienmēr grūti šķirties no koncerttūres, viss labi izstrādāts, noslīpēts, bet gads pagājis un Latvija izbraukāta krustu šķērsu, patiesībā vairs nav vietu, kur koncertēt,” secina A. Brīnums. “Šī jubilejas tūre bija īpaši mīļa gan mums, gan klausītājiem, daudzās vietās guvām lieliskas atsauksmes. Kā nu ne – koncertā bija apkopots mūsu labākais un populārākais veikums.”

 

Abi šlāgermuzikanti ir pārliecināti – šī bijusi veiksmīgākā turneja viņu karjerā. “Dziesmiņu “Johaidī” publika uztvēra kā tautasdziesmu. Sandra padeva toni, tālāk jau nebija jādzied, to darīja skatītāji,” atminas Andris. “Cilvēki koncertos ir smējušies, vēderus turēdami, par mūsu jociņiem, ir arī raudājuši, klausoties dziesmu. Piedzīvojām aplausus, asaras, cilvēki cēlās kājās. Domājam, ka jaunā koncerttūre nebūs sliktāka!”

 

Uzziņa

Biļetes uz dueta “Sandra” noslēguma koncertu 28. janvārī klubā “Vecrīga” iegādājamas iepriekšpārdošanā kluba kasēs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+