Mobilā versija
+1.6°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
20. aprīlis, 2017
Drukāt

Dūklavam daļēji piederošais “Piebalgas alus” pērn strādājis ar jūtamu izrāvienu (2)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Zemkopības ministram Jānim Dūklavam daļēji piederošā alus un kvasa darītava AS “Piebalgas alus” pērn par 4% kāpinājusi apgrozījumu, savukārt peļņas pieaugums bijis 32% apjomā, liecina “Firmas.lv” dati.

Uzņēmuma apgrozījums sasniedzis 3,57 miljonus eiro, bet peļņa – 79 336 eiro salīdzinājumā ar attiecīgi 3,44 miljoniem eiro un 60 141 eiro 2015.gadā.

Vadības ziņojumā norādīts, ka alus ražošana veidoja 94,7% no kopējā apgrozījuma, saražojot vairāk nekā trīs miljonus litru alus. Kvasa ražošana veidoja 4,1%, bet dzeramais ūdens – 1,2% no kopējā apgrozījuma.

Šogad “Piebalgas alus” turpinās meklēt jaunus tirgus, izstrādās jaunu dzērienu receptūras, kā arī turpinās iepirkt un tālāk pārdot citu ražotāju dzērienus, papildinot piedāvāto produkcijas klāstu viesnīcu un restorānu jeb “HoReCa” segmentā.

“Piebalgas alus” ir dibināts 1998.gadā, pamatkapitāls ir 502 771 eiro. Uzņēmuma 49% daļu pieder SIA “SD Invest”, 38% – zemkopības ministram Jānim Dūklavam, bet 13% – zemnieku saimniecībai “Kalna Brici”, kuras īpašniece savukārt ir ministra dzīvesbiedre Ināra Dūklava.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lai tas vepris neuzēstos vēl vairāk ,viņa produkciju nelietoju

  2. neskaužat, sēžaties ministra krēslā, un viss aizies kā par diedziņu !

Raidījums: "Nord Stream 2" ieinteresētie Ventspils uzņēmēji projektam ar roku vēl neatmet (1)Gāzesvada projektā “Nord Stream 2” ieinteresētie Ventspils uzņēmēji projektam ar roku vēl neatmet, šovakar ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+