×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
22. augusts, 2016
Drukāt

Dūklavs: ar Dvorkoviču parunājām par futbolu, pagaršojām pa reņģītei (10)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Jānis Dūklavs

Neformālās tikšanās laikā ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) pārrunājis arī futbolu, bet, viesojoties Latvijas zivju pārstrādes uzņēmumos, “norāvuši no līnijas pa reņģītei un pagaršojuši”, žurnālistiem pirmdien skaidroja pats ministrs.

Dūklavs norādīja, ka šādas, neformālas tikšanās valsts amatpersonu starpā ir notikušas un notiks arī turpmāk, jo viņa izpratnē tā ir tikai norma. Ministrs atkārtoti noraidīja pārmetumus, par to, ka tikšanās tikusi organizēta slepeni, uzsverot, ka par tikšanos esot tikuši informēti mediji un Ārlietu ministrija. Oficiāla preses konference neesot tikusi rīkota, jo Dvorkovičs ticies sava atvaļinājuma laikā un neesot apstiprinājis, ka piekrīt žurnālistu klātbūtnei.

Taču pats Dūklavs atsevišķiem medijiem norādījis – ja nāksiet uz Zemkopības ministriju, tad prom jūs nedzīs un arī Krievijas vicepremjers ejot garām, gan jau neatteiks komentāru. Tomēr mediju pārstāvji neesot izrādījuši interesi tobrīd.
“Es pieļauju, ka saceltais tracis ir kāda pasūtījumus. Kad es tiekos ar Baltkrievijas ministriem vai Ķīnas pārstāvjiem, nevienu tas neinteresē, bet te pēkšņi desmit dienas pēc tikšanās tiek taisīts skandāls,” sacīja Dūklavs.

Jautāts par tikšanās otru daļu, uz kuru tikuši pieaicināti arī satiksmes ministrs Uldis Augulis un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (abi ZZS), Dūklavs skaidroja, ka pieaicinājis tos ministrus, kurus viņam licies par vajadzīgu. Nereti šādās tikšanās reizēs tiekot aicināts arī viņš pats un tiekot iesaistīti arī citu partiju ministri, taču šoreiz viņš vienkārši neesot iedomājies pieaicināt arī ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu (“Vienotība”), kura pārziņā būtu gāzes jautājumi.

Jau vēstīts, ka Krievijas premjerministra Medvedeva vietnieks Dvorkovičs apmeklējot Rīgu, ticies ar trīs Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ministriem. Neformālā tikšanās notikusi zivju pārstrādes rūpnīcā “Karavela”, un tajā piedalījušies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, satiksmes ministrs Uldis Augulis un Dūklavs .

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. valsts nav brūzis, tas arī viss

 2. Tā nav tikšanās ar kādu krievu un Krievijas ierindas pilsoni, bet paša elites ranga valsts ierēdni un tikai ZZS spicajam galam – par ko runa – laikam tās reņģes ir tikai iemesls, bet tālumā lūkojas SC uz valdības namu – tāpēc ”atvaļinājums” – ZZS amatu spice un ”atvaļinājuma” vīrs.
  Sarunas jau jāved, bet šādā formātā? Kad pat premjers īsti nezin, ārlietu ministrs turpat…

  • Jā piemirsu – Krievija parasti ievēro Bizantijas principus = līdzīgs ar līdzīgu un vai lielais ar mazāku kurš kalpa lomā. Kas kurš ir – Krievijas premjerministra Medvedeva vietnieks Dvorkovičs un mazāka ranga 3 ministri – kaut kā dīvaini tikties ar mazāku rangu bez savtīgas Kremļa vajadzības…

 3. Troll,uz ko nesies tu?Šoreiz Vienotība un par brīnumu NA ir sašutuši pamatoti,JO tie pīļu dīķa Hūtes rokaspuiši un meiča kā to būtu darījuši Ķencis ar Pāvulu,pie granapipkas redz parunātu kā Dūklavs par futeni un uzgrauzuši vecus,KF nederīgus konservus.
  ZZS ,ieskaitot mankurtu Dūklavu un Co ,ir jau pārrāpušies visām sarkanajām līnijām.Dūklavs pēc Dvarkoviča tusiņa pilnībā nojūdzies.Sāk jau murgot krieviski,bez tulka.Piekopj Žirika taktiku — paliek rupj un lecīgs,VISS ,šis vairāk nevienam neko neskaidros! SKAIDROSI GAN VECAIS KOMUNIST !!!TU esi arī MANS KALPS,ne tikai Hūtes !!
  Faktiski visiem ZZS tovarisčiem ir jumts norauts! Kad ieraugu Vējoni ar k-dzi vai Kučinski/ PIRMĀS PERSONAS !!/ nelabi metas ,kaut uz Krimu jāmūk. Un rīt Vējonis muldēs pilnīgi garām par ārpolitiku !!!! ar Dž.Baidenu!!??Par manu naudu izremontētā pilī,bet pils saturs ir Pīļu dīķa vērts.Tagad šiem Rinkevičs traucē?!ZZS ņem piemēru no Turcijas vai Krievijas??
  Ilgi jūs neņirgāsieties par TAUTU un LATVIJU !!rusofīli. Lai nu kā ,bet BEZ CENZŪRAS,jo valstij draud briesmas,ZVĒRU !!

 4. Ingrīda Ūdre…Jānis Dūklavs… iet gadi, bet tikumi ZZS paliek nemainīgi. Laikam jau patīk ieturēties uz krievu rēķina glaunos restorānos. Varbūt pat dāmām tika pasniegts šampānietis pēc specuzcenojuma? To oficiālo kursu jau mēs nemainīsim, tikai pa apakšu šiverēsim pēc saviem uzskatiem. Īsteni ” Kārļa Ulmaņa partijas garā”. Pretīgi iztapoņas.

  • Kārlis Ulmanis arī tur bija ?
   Man teica, ka šo esot 40.gados mīļie boļševiki nomušījuši.
   Kuram tagad ticēt ?

 5. Vienotība vēl nav atžirgusi pēc reitingu kritiena, ko sagādāja Āboltiņas intrigas, bet prāts atkal nesas uz intrigām, uz intrigām vien…

Draugiem Facebook Twitter Google+