×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
30. marts, 2017
Drukāt

Dūklavs atsauc savu kandidatūru LZS vadītāja amatam (9)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS)

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs atsaucis savu kandidatūru uz Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētāja amatu.

Dūklavs savu lēmumu atsaukt kandidatūru skaidro ar to, ka nav pareizi mainīt partijas priekšsēdētāju gadā, kad notiek pašvaldību vēlēšanas un kad partija sāk gatavoties nākamā gada Saeimas vēlēšanām, aģentūru LETA informēja LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš.

“Sarunā ar [pašreizējo LZS priekšsēdētāju] Augustu Brigmani esmu norādījis uz vairākiem jautājumiem, kuros mums bija atšķirīgs viedoklis, bet sarunās esam vienojušies, ka tie ir izvirzāmi kā vieni no prioritāriem turpmākajā LZS darbībā. Par šīm lietām es runāšu arī gaidāmajā LZS kongresā,” norāda Dūklavs.

Dūklavs izteicis pateicību tām nodaļām un biedriem, kuri izvirzīja viņa kandidatūru LZS priekšsēdētāja amatam.

Politiķis par savu lēmumu paziņojis LZS valdes sēdē. LZS valdes sēdē tika skatīti arī citi jautājumi. Lēmējinstitūcija apstiprināja 56 jaunus partijas biedrus, kā arī vienu jaunu LZS nodaļu Priekules novadā.

Līdz ar to Brigmanis paliek vienīgais kandidāts uz LZS priekšsēdētāja amatu 8.aprīlī gaidāmajā partijas kongresā.

Dūklavs kongresā gan kandidēs uz priekšsēdētāja vietnieka amatu, ņemot vērā, ka viņa kandidatūru šim postenim ir izvirzījuši vairāku partijas apgabalu konferenču jeb nodaļu biedri.

Kā ziņots, Latvijas Zemnieku savienības kongresā notiks politiskā spēka vadības vēlēšanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Mīļie cilvēki! Nu cik tad ilgi var balsot par ekskomunistiem, kuri salīduši Ulmaņa partijā un sagrābuši tur varu? Vai tas nav kauns un apsmiekls visai latviešu tautai? Lauki izmirst un aizaug! Padomājiet, 70% visas ES fondu naudas saņem 1,7% lauku lielsaimnieku, ceļot savas personiskās muižas, bet mēs kā ēzeļi turpinām celt amatos ar aizvakardienas domāšanu un darīšanu aprobežotus (nekā nedarīšanu!) cilvēkus . Kuru vienīgais mērķis – varas saglabāšana un liela alga. Ticiet man, paši viņi prom no saviem varas krēsliem neies, jo tā pie viņiem ir jau no padomju laikiem labi sakārtota varas vertikāle!

  2. Tas ir patiešām apbrīnojami, kā var cilvēki balsot par TĀDIEM!!! Runā vienu, bet dara pilnīgi pretējo. Mērķis cēls – back to ussr.

  3. Vajadzeja mainit!Butu jaunas vesmas!

  4. Tas nozīme ka par ZZS vairs balsot nevar.

    • Tāpat jau par Vienotību vai SC biji balsojis. Tagad balsosi par pēdējo čekas projektu, Bordāna partiju.

  5. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

    zvans no saimnieka – nezīmējies – izmetīs…

Draugiem Facebook Twitter Google+