×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. marts, 2017
Drukāt

Dūklavs konkurēs ar Brigmani: piesakās partijas vadītāja amatam (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Jānis Dūklavs

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs plāno kandidēt uz Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētāja amatu, sacenšoties ar ilggadējo partijas vadītāju Augustu Brigmani, ziņo TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Dūklava kandidatūru LZS priekšsēdētāja amatam izvirzījusi Vidzemes LZS nodaļu konference, savukārt Brigmanis ar 31 balsi pret 28 palika mazākumā. Vidzemes LZS biedri Brigmani nav virzījuši ne partijas priekšsēdētāja, ne valdes locekļa amatam.

Dūklavs esot iecerējis kļūt par partijas reformatoru. Viņam esot padomā desmit punkti, ko partijai vajadzētu īstenot, lai izkļūtu no stagnācijas. Tomēr sabiedrību ar šiem punktiem iepazīstināt vēl neesot pienācis laiks.

Partijas vadību plānots pārvēlēts pēc divām nedēļām.
Brigmanis LZS ir vadījis pēdējos 17 gadus. Iepriekš, 2015.gadā, viņš bija vienīgais kandidāts uz šo amatu.

LZS ir viena no Zaļo un zemnieku savienību veidojošajām partijām.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Abi no dzilas pagatnes… kur starpiba?

 2. savukārt Brigmanis ar 31 balsi pret 28 palika mazākumā

 3. Viens komūnists cīnīsies ar otru. Smieklīgi!

 4. Duklavs var piedāvāt padomju laika reformas. Cūku mēri jau apkaroja,visi priecīgi mednieki,daži cukkopji,bet mēris tik izplatās,dīvaini neskarot dažas teritorijas. Pensionāru laiks beidzas,sen jau vajadzēja citu ZM, stagnātu ministrija.

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Ja nebūtu bastojis no latviešu valodas stundām…
   Protams, ka tā ir gandrīz līdzvērtīga maiņa, jo abus vieno gan kopēja pagātne, gan tagadne, gan, iespējams, nākotne. Te tomēr jāsagaida jaunās dzīves cēlāja 10 punkti! Ja tā, tad kāda velna pēc kaut kas ir jāmaina? Bet jāmaina ir, jo Saldus boļševiks Puzes sarkanajam partizānam klausa uz svilpienu un svilpt šis prot.

  • ZM ir blata kantoris,kam parastie zemnieki neinteresē,atšūj visus projektus. Dūklavs ir zemnieku nelaime un stagnāts,ja zzs grib reitingus pa 0,laba izvēle

Draugiem Facebook Twitter Google+