Laukos
Politika

Dūklavs: Par spīti negaidītu problēmu risināšanai, ZM pērn paveica visus paredzētos darbus0

Foto – LETA

Kaut arī Zemkopības ministrijas (ZM) pērn risināmo jautājumu klāstu papildināja vairākas negaidītas problēmas, tostarp rudens lietavas, ministrija ir paveikusi visus 2017.gadā paredzētos darbus, ceturtdien tikšanās laikā ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS).

“Visus plānotos darbus 2017.gadā ZM ir paveikusi par spīti tam, ka negaidot nāca klāt virkne citu risināmu problēmu, piemēram, rudenī daudzviet Latvijā lielus postījumus un zaudējumus lauksaimniecībā nodarīja ilgstošās intensīvās lietavas, un ZM operatīvi rīkojās, lai sniegtu lauksaimniekiem atbalstu,” uzsvēra ministrs.

ZM informēja, ka Dūklavs ceturtdien tikās ar premjeru, lai informētu par ministrija darbu valdības rīcības plāna izpildē 2017.gadā. Tāpat tikšanās laikā Dūklavs premjerministram izklāstīja šogad galvenos ZM veicamos uzdevumus.

Šogad ZM paveicamo darbu vidū ir Latvijas interešu aizstāvēšana, nodrošinot pēc iespējas labākas zvejas iespējas 2018.gadam Baltijas jūrā un Rīgas jūras līcī, darba turpināšana pie kvalitatīvas un pilnvērtīgas Zivju resursu mākslīgās atražošanas plāna 2017.- 2020. gadam realizācijas, kā arī aktīvas iesaistes diskusijās par Eiropas Savienības Kopējās lauksaimniecības politikas nākotni pēc 2020.gada u.c.

Iepazīties ar ZM pērn paveiktajiem darbiem un 2018.gadā īstenojamajiem uzdevumiem iespējams ministrijas mājaslapā.

LA.lv