×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
17. augusts, 2016
Drukāt

Dūklavs sniedz savu versiju par tikšanos ar Krievijas vicepremjeru: kurš kuru aicinājis (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Jānis Dūklavs

Latvijai ir svarīgi sekmēt tautsaimniecības attīstību un līdz ar to iedzīvotāju labklājības kāpumu, veidojot un uzturot labas ekonomiskās attiecības ar kaimiņvalstīm, uzsver Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes loceklis Jānis Dūklavs, komentējot vairāku ZZS ministru neformālo tikšanos ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču.

Tikšanās notika Dvorkoviča atvaļinājuma laikā, kuru Krievijas amatpersona pavadīja Jūrmalā. Zemkopības ministrs Dūklavs saņēmis piedāvājumu no Krievijas vēstnieka Latvijā Aleksandra Vešņakova. Dūklavs par gaidāmo tikšanos informēja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču.

3.augustā zemkopības ministrs ar A.Dvorkoviču apmeklēja divus zivju pārstrādes uzņēmumus “Karavela” un “Gamma A”, kuros Krievijas vicepremjers, kura atbildības lokā ir lauksaimniecības un zivsaimniecības jautājumi, iepazinās ar zivju pārstrādes produkcijas ražošanas procesu un gatavo produkciju, gūstot labu iespaidu par Latvijas uzņēmumu darbību un produkcijas kvalitāti. “Šāds uzņēmumu apmeklējums ir nozīmīgs kontekstā ar Latvijas zivjrūpnieku iespējām atsākt eksportu uz Krieviju, jo šobrīd ir spēkā Krievijas Veterinārā un fitosanitārā uzraudzības dienesta “Rosseļhoznadzor” aizliegums ievest zivju produkciju no Latvijas un Igaunijas,” norāda zemkopības ministrs.

Tikšanās turpinājumā zemkopības ministrs pieaicināja uz sarunu satiksmes ministru Uldi Auguli (ZZS) un finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS), jo “Krievijas vicepremjera kompetencē ir arī transporta un tranzīta jautājumi”.

“Aizstāvētu savu lauksaimnieku un uzņēmēju intereses un iespējas eksportēt savu produkciju. Tikšanās ar citu valstu amatpersonām ministriem arī līdz šim ir notikušas dažādos formātos – gan oficiālas, gan neoficiālas, aizstāvot Latvijas nacionālās intereses un domājot par tautsaimniecības attīstības veicināšanu,” savu lēmumu tikties pamato Dūklavs.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Vai visiem jau aizmirsies, kā Zatļers savas vēsturiskās vizītes laikā solīja visiem krieviem bezvīzu režīmu un apzaga mūsu pensionārus, parakstot līgumu, ka no mūsu pensiju fonda tiks maksātas pensijas krievu nelegāļiem, kuri Latvijā nav strādājuši?

 2. Alternatīvā Latvijas valdība, neatkarīga no ES un LV oficiālās ??

  • Šis nav vienīgais piemērs, kā raše izmanās uzlikt mīksto
   ES aktivitātēm.
   Pat izmanās izpumpēt naudu no ES līdzfinansējumiem !
   (var pameklēt: “”Jelgavas mašīnbūves rūpnīcai” lielākās
   problēmas rada produkcijas viltotāji “).
   /
   Īsumā: raše nodibina kopuzņēmumu Latvijā ar kādu vietējo kangaru
   un tas pieprasa ES līdzfinansējumu šim kopuzņēmumam !

  • Cēlais Dūklavs tik sūtīs pārtiku uz Krieviju un gaidīs līdz pūcei aste ziedēs samaksu !
   Viss iedzīvotāju labklājības kāpuma vārdā. 🙂 🙂

 3. Kā tas “dižais speciālists po rybe” vispār var “atpūsties” Latvijā ???

 4. Krievija darīs visu lai grautu Eiropas vienotību.Sākt sarunas var tikai pēc krievu aiziešanas no Krimas.Nedrīkst tirgoties ar fašistiem.

 5. gadā valsti pazaudējām korupcijas un nodevēju dēļ…

 6. Klausieties vēl šo Kremļa kuņu, lauku pāķi!

Draugiem Facebook Twitter Google+