×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
9. novembris, 2012
Drukāt

Dukuriem dubultuzvara PK pirmajā posmā Leikplesidā

LETALETA

Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā skeletonā vīriešu konkurencē piektdien ASV pilsētā Leikpleisidā dubultuzvaru svinēja Latvijas sportisti Martins un Tomass Dukuri.

Iepriekšējo trīs sezonu Pasaules kausa ieguvējs M.Dukurs svinēja panākumu, šajā trasē Pasaules kausa sacensībās uzvarot pirmoreiz karjerā, bet T.Dukurs ierindojās otrajā pozīcijā.

Trīs braucienu summā brāļus šķīra 0,08 sekundes.

M.Dukurs finālbraucienā nostiprināja savas iepriekš ieņemtās pozīcijas, nosargājot pirmo vietu. Viņa brauciens bija otrs ātrākais no kopumā trim veiktajiem, bet starts – sliktākais.

Savukārt T.Dukurs veica savu ātrāko no trīs sacensību braucieniem, tiesa, uzrādot sliktāko starta laiku, tomēr spēja apsteigt krievu Aleksandru Tretjakovu, kurš pēc diviem braucieniem bija otrais.

Kā ziņots, pēc ceturtdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem M.Dukurs bija līderis, par nieka 0,01 sekundi apsteidzot Tretjakovu. Savukārt vēl par 0,05 sekundēm lēnāks bija T.Dukurs.

Tretjakovs sacīkstes noslēdza trešajā vietā, M.Dukuram zaudējot 0,17 sekundes.

“Ar izcīnīto vietu esmu apmierināts, bet ar sniegumu – īsti nē,” pēc gūtās uzvaras izteicās M.Dukurs.

Līdzsvarotu pozīciju ieturēja arī T.Dukurs. “Cenšos darīt visu, kas ir manos spēkos. Skatīsimies, kad man izdosies brāli apsteigt.”

Uzvarētājs tika noskaidrots trešajā braucienā, ko veica desmit spēcīgākie sportisti. Labāko braucēju noteica trīs braucienu summā.

Zīmīgi, ka pagājušajā sezonā trīs Pasaules posmi noslēdzās ar M.Dukura uzvaru un T.Dukura trešo vietu.

M.Dukurs kopš 2011.gada janvāra uzvarējis pēdējos 12 no 13 Pasaules kausa posmiem. Tagad M.Dukurs Pasaules kausā uzvarējis 11 dažādās trasēs, bet iepriekš viņš vēl nekad to nebija paveicis Leikpleisidā. Tiesa, februārī M.Dukurs Leikpleisidā ļoti pārliecinoši triumfēja pasaules čempionātā.

Kā ziņots, sieviešu konkurencē ceturtdien 21.vietu pirmajā braucienā sasniedza jaunā latviete Lelde Priedulēna, nespējot kvalificēties otrajam sacensību braucienam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+