×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
19. janvāris, 2013
Drukāt

Dukuriem goda pjedestāls Eiropas čempionātā skeletonā un uzvara PK kopvērtējumā

dukurisi2

Martins Dukurs sestdien uzvarēja, bet Tomass Dukurs ieguva trešo vietu Eiropas čempionātā skeletonā, kas Īglsas trasē Austrijā paralēli bija arī Pasaules kausa (PK) izcīņas priekšpēdējais – astotais posms.

Arī PK kopvērtējumā šosezon uzvarētājs var būt tikai viens no Dukuriem, kuri, visticamāk, svinēs dubultuzvaru. Pārliecinošo līderi Martinu Dukuru teorētiski var apsteigt vienīgi Tomass Dukurs, kurš atpaliek 223 punktus, bet par uzvaru PK posmā tiek piešķirti 225 punkti. Martins Dukurs pretendē arī uz Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas paredzēto 100 000 eiro īpašo prēmiju par uzvaru trīs pēdējos PK posmos. Pēdējais posms risināsies Sočos jau pēc pasaules čempionāta Sanktmoricā.

Eiropas čempionātā Martins Dukurs uzvar ceturto gadu pēc kārtas un ceturto gadu pēc kārtas viņš var uzvarēt arī PK sezonas kopvērtējumā.

Martins Dukurs bija līderis pēc pirmā brauciena, bet Tomass Dukurs bija ceturtais, kuram pēc lielsiki aizvadīta otrā brauciena izdevās pacelties uz trešo vietu. Otro vietu posmā ieguva krievs Aleksandrs Tretjakovs.

EČ un PK 8. posms skeletonā

Vīrieši (divu braucienu summa):

1. Martins Dukurs (Latvija) 1:45,13

2. Aleksandrs Tretjakovs (Krievija) +0,75

3. Tomass Dukurs (Latvija) +1,35

PK kopvērtējums pēc 8 no 9 posmiem:

1. Martins Dukurs (Latvija) 1785 punkti

2. Tomass Dukurs (Latvija) 1562

3. Aleksandrs Krokels (Vācija) 1460

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+