Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. jūlijs, 2016
Drukāt

Dūmojoša elektrības skapja dēļ no “Līvu akvaparka” evakuēti apmeklētāji

Foto-LETAFoto-LETA

Saistībā ar dūmojošu elektrības skapi svētdienas, 3.jūlija, vakarā no “Līvu akvaparka” tikuši evakuēti cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste aģentūrai LETA pastāstīja, ka akvaparkā ārkārtas situācija bija izcēlusies dūmojoša elektrības skapja dēļ.

Cilvēki notikušajā nav cietuši, arī ugunsgrēks elektrības skapja dēļ nebija sācies.

Kā aģentūra LETA noskaidroja “Līvu akvaparkā”, tad cilvēki tiek šobrīd laisti atpakaļ telpās un atsākas normāla akvaparka darbība. Uzņēmums pagaidām notikušo nekomentē, norādot, ka plašāka informācija par atgadījumu varētu sekot rīt.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+