Latvijā
Novados

Suns nokoda govi? Kurzemē šķetina Dunalkas pļavās notikušo2


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – LETA un Timurs Subhankulovs

Ziņa no policijas, ka saņemts iesniegums par to, ka suns Dunalkas pagastā nokodis govi, izraisījusi rezonansi vietējā apkārtnē un laikraksts “Kurzemes Vārds” centies noskaidrot, kas noticis.

Par govs bojāeju Kurzemē un ka vainīgais varētu būt kaimiņu suns, policijai ziņojusi saimniece Velta, šodien raksta avīze. 80 gadus vecajai sievietei ir liela saimniecība – 11 govis, divi zirgi un ap 90 aitām. “Sestdienas rītā ap sešiem kūru plīti. Pie loga pieklauvēja kaimiņš Kārlis. Govs tev beigta, – viņš teicis. Redzējis no celiņa,” stāstījusi saimniece. Veltas kundze esot manījusi suni apkārt staigājam un uz ceļa ievērojusi lielas pēdas.

“Viņa gribētu gan, lai mans suns ir vainīgs,” tā savukārt izteicās kaimiņiene Gunita, kuras suni vaino govs bojāejā. “Nav patīkami, ka mani apvaino. Bet normāls cilvēks jau saprot, kāda ir situācija. Suns nevar nokost govi,” viņa ir pārliecināta par savu taisnību. Mednieks Edvīns Stonis avīzei pastāsta, ka Dunalkā ir vilki, bet faktam, ka suns varētu nokost govi, viņš netic.

Saistītie raksti

Bojāgājušo lopu ir apskatījis veterinārārsts, kurš pagaidām negribēja sīkāk komentēt notikušo, jo notiek policijas izmeklēšana. “Nav neviens dzīvnieks vainīgs,” “Kurzemes Vārdam” atklājis vetārsts.

Kaimiņi Dunalkā konfliktējuši jau iepriekš, tostarp par Veltas kundzes saimniecībā esošo ērzeli, kurš izlauzies brīvībā un apmeklējis kaimiņu saimniecībuas ķēvi. Un kā secina “Kurzemes Vārds”, – dzenot notikumam pēdas, rādās, ka Dunalkas trilleris visdrīzāk ir vien kaimiņu kašķis.

Policija izmeklēšanu vēl nav noslēgusi.

LA.lv