Latvijā
Kriminālziņas

Dūriens tieši sirdī0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Fotolia

Dūriens tieši sirdī. Pēdējos gados nereti šādi no sievietes rokas iet bojā vīrieši, kopīgi lietojot alkoholiskus dzērienus.

Ventspilī, Fabrikas ielā pagājušā gada 21. decembrī īsi pirms diviem naktī 51 gadus vecā Elza tieši tā nogalināja savu paziņu, 62 gadus veco Visvaldi. Pagājušajā piektdienā šo lietu sāka izskatīt Kurzemes rajona tiesa Liepājā.

Visvaldis dzīvoja dzīvoklītī. Tajā viņam atļāva iemitināties Alvis, invalīds, ar kuru viņš bija iepazinies patversmē. Zinot, ka Alvis dzīvo patversmē, pašvaldība bija viņam piešķīrusi mājokli, kurš uz laiku bija palicis tukšs, kad vīrietis aizbrauca uz Vāciju. Tad nu arī pie Visvalža uzradusies Elza.

Kad Elza bija Visvaldi sadūrusi, viņa vērsās pēc palīdzības pie kaimiņa, kas sazvanīja Neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Kā tiesā liecināja ārsta palīdze Sanda, kad viņa ieradusies dzīvoklī, Visvaldis jau miris gulējis uz grīdas, uz matrača vienā T-kreklā. Krūšukurvī bijusi centimetru plata brūce, bet asinis nekur neredzēja.

Elza bijusi stiprā alkohola reibumā, stāstījusi, ka bijis atnācis kāds čigāns, kurš prasījis cigaretes un pēc tam Visvaldi piekāvis. Elza aizgājusi gulēt, bet naktī pamodusies un nevarējusi saprast, kāpēc nevar Visvaldi pamodināt…

Saistītie raksti

Policija un prokuratūra gan Elzai nenoticēja. Arī pati sieviete tiesā no versijas par čigānu atteicās: Visvaldis viņai uzmācies, viņa divreiz viņu atgrūdusi, bet trešo reizi atgrūdusi ar roku, kurā bijis nazis. Nebijusi doma nogalināt, sadurt sanācis netīši.

Tiesa, oficiāli Elza vēl nav nopratināta. Vispirms vēl jānopratina divi liecinieki. Tiesvedība atsāksies vasarā. Elza atrodas Liepājas cietumā.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
“KPV LV” savu balsojumu skaidro ar mērķi nepieļaut, ka opozīcija “norauj” kvorumu
4 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Labāku par Krišjānīša valdību nemaz nevar vēlēties 3
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Ugunsgrēkos cietuši trīs cilvēki
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
LIZDA sola protestus, ja no likumiem izslēgs normas par solīto algu palielināšanu un finansējumu augstskolām 1
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Dramonds pēc Porziņģa “slam dunk”: Ja gribi būt mans draugs, tad nedari man tā pāri
40 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Labāku par Krišjānīša valdību nemaz nevar vēlēties 3
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
VID apturējis noziedzīga grupējuma darbību, kas legalizēja noziedzīgi iegūtus līdzekļus
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Eksplozijā daudzdzīvokļu ēkā Vācijā viens bojāgājušais
42 minūtes