Ekonomika
Bizness

Durvis ver jau desmitais jaunā koncepta veikals “Drogas”0


“Drogas” veikals.
“Drogas” veikals.
Publicitātes foto

1.aprīlī Rīgā, Marijas ielā 9, pēc rekonstrukcijas darbu sāks desmitais jaunā koncepta “Drogas” veikals ar modernu dizainu, mierīgiem toņiem interjerā un uzlabotu kategoriju navigāciju, kas ļauj vieglāk orientēties veikala piedāvājumā.

“Drogas” jaunais koncepts izstrādāts, ņemot vērā klientu ieteikumus, un tajā galvenais akcents likts uz pārskatāmību, lai pircēji varētu ātri, ērti un bez maldīšanās atrast nepieciešamās preces.

Interjera krāsu gammu veido nomierinoši toņi – pelēkais un maigi rozā – savienojumā ar “Drogas” tradicionālās zilganzaļās krāsas akcentiem.

Pēc rekonstrukcijas veikals būs daudz gaišāks, pateicoties jaunajām LED lampām un izmaiņām logu dizainā, kas ļaus telpās ieplūst dabīgajai gaismai. Kaut arī veikala platība paliks nemainīga, lielāku plašuma sajūtu un ērtību pircējiem sniegs paplašinātās ejas.

“Drogas” mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova skaidro, ka iepirkšanās un burzma daudziem ikdienā sagādā stresu, tādēļ “Drogas” vēlas to mazināt, radot mājīgas miera ostas sajūtu un ienesot svaigu pavasara elpu savu veikalu iekārtojumā.

“Drogas” veikals.
Publicitātes foto

“Šis desmitais – jubilejas – veikals mums ir svarīgs atskaites punkts, jo kopš 2017.gada, kad sākām jaunā koncepta ieviešanu, paveikts liels darbs. Arī šogad tikpat intensīvi turpināsim Drogas veikalu rekonstrukciju, papildus attīstot un paplašinot e-veikalu, kas mūsdienās kļūst arvien pieprasītāks iepirkšanās instruments,” norāda Kirstuka-Šceglova.

Rekonstruētajā “Drogas” veikalā Marijas ielā strādās desmit darbinieki – astoņas pārdevējas-konsultantes, vecākā pārdevēja un veikala vadītāja. Veikals tāpat kā līdz šim pircējus gaidīs darbadienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00.

“Drogas” veikals Marijas ielā 9 darbojas kopš 1997.gada un savu 22. dzimšanas dienu šovasar svinēs jaunā veidolā.
“Drogas” veikals.
“Drogas” veikals.

AS “Drogas” ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 142 veikaliem Latvijā un Lietuvā.

Saistītie raksti

Latvijā “Drogas” ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali Drogas.

No 2004. gada AS “Drogas” ir mazumtirdzniecības grupas “A.S. Watson Group” uzņēmums.

“A.S. Watson Group” ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 15 000 veikaliem 25 valstīs Āzijā un Eiropā.

LA.lv