Ekonomika
Bizness

FOTO: Durvis ver jaunais “Rimi” hipermārkets tirdzniecības centrā “Ozols”0


"Rimi" veikala atklāšana tirdzniecības centrā "Ozols".
"Rimi" veikala atklāšana tirdzniecības centrā "Ozols".
Publicitātes foto

Ceturtdien, 25. jūlijā, durvis ver renovētais tirdzniecības centrs “Ozols” (agrāk “Galerija Azur”) Rīgā, Mazā Rencēnu ielā 1. Tā atklāšanas pirmajā posmā tiek atklāts arī Rimi hipermārkets, aizņemot 4083 m2 ēkas platības.

Jaunatklātā “Rimi” hipermārketa sortiments iedzīvotājiem nodrošinās plašu svaigās pārtikas, mājsaimniecības un citu preču klāstu.

Lielveikalā iespējams iegādāties uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes, suši, svaigus augļus, dārzeņus, mājsaimniecības un higiēnas lietas, kā arī citas preces ikdienai un svētkiem. Veikala darba laiks būs no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.

Lielveikala tirdzniecības platība ir 4083 kvadrātmetri, kopumā nodrošinot 100 darba vietas.

Jaunais veikals būvēts saskaņā ar Rimi jaunizstrādāto dizaina konceptu. Tas paredz vēl vairāk atvieglot un padarīt patīkamāku ikdienas iepirkšanos.
"Rimi" veikala atklāšana

Pircēju ērtībām ir uzstādītas vieglāk pamanāmas norādes veikala nodaļās, padarīta plašāka veikala ieejas zona, uzstādītas ātrākas un modernākas pašapkalpošanās kases, pieejami ērtāki un vieglāk vadāmi iepirkumu rati, kā arī izstrādāts jauna koncepta info centrs.

Jaunajā info centrā pieejams pircēju steidzīgajām ikdienas gaitām atbilstošs sortiments, tajā izkārtota atpūtas zona, kurā ieturēt maltīti un izbaudīt kafijas tasi.

Saistītie raksti

Tāpat kā visās “Rimi” jaunatklātajās un atjaunotajās iepirkšanās vietās, arī šajā lielveikalā izmantots energoefektīvais un videi draudzīgais LED apgaismojums, kas ļauj ietaupīt 30% no apgaismojuma elektrības patēriņa, kā arī izmantotas īpašas aukstumsistēmas, kas ļauj nodrošināt energoefektīvu telpu apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Pašlaik “Rimi Latvia” tīklā ir 127 četru formātu veikali: 32 Rimi hipermārketi, 33 Rimi supermārketi, 46 Rimi Mini veikali, 9 Rimi Express un 7 Supernetto veikali.

LA.lv