×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. maijs, 2014
Drukāt

Dusmas uz tiem, kas palika mājās (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Jaunietis nodod savu balsi Eiropas Parlamenta vēlēšanās 709.vēlēšanu iecirknī Līvānu novada kultūras centrā.

Jautāju mūsu ilggadējiem lasītājiem – vai esat apmierināti ar Eiroparlamenta vēlēšanu rezultātiem?

Dzintra Lezdiņa Valmierā: “Patiesībā esmu dusmīga uz tiem iedzīvotājiem, kuri sestdien neaizgāja uz vēlēšanu iecirkņiem. Tie ir gandrīz 70% vēlētāju! Bet kopumā ar rezultātiem esmu apmierināta. Jau vairākus gadus balsoju par “Vienotību”. Uzskatu, ka ir jābalso par lielajām, nopietnajām partijām, jo no mazajām, tikko dibinātajām, jēga maza. Žēl, ka Vaidere neiekļuva EP deputātu skaitā. Viņas vārdu Latvijā iepriekš dzirdēju visbiežāk, viņa daudz darīja. Pati esmu bijusi Briselē, Eiroparlamentā, kur skaidroja, kā tiek risināti jautājumi. Arī mazas valsts pārstāvji var kaut ko izdarīt, ja tikai grib.”

Jānis Krūmiņš Rīgā: “Pirms vēlēšanām šaubījos, vai balsi atdot “Vienotībai” vai Nacionālajai apvienībai (NA), par kuru esmu balsojis visās pēdējās vēlēšanās. Beigās tomēr izšķīros par NA un konkrēti – par Edvīnu Šnori. Labi, ka “Latvijas Avīze” par viņu gan ar interviju, gan ar apmaksāto reklāmu atgādināja. Var tikai apbrīnot šo jauno, uzņēmīgo un patriotisko cilvēku. Bet ar pārējiem kandidātiem īpašas cerības vairs nesaistu.”

Silvija Kalniņa Jēkabpilī: “Ģimenē uzskatām, ka piedalīties vēlēšanās ir katra pilsoņa pienākums. Mana meita un mazmeita no savām dzīves vietām speciāli atbrauca pie manis uz Jēkabpili, kur abas deklarētas, lai varētu nobalsot. Labi, ka uz EP vairs nebrauks ne Rubiks, ne Mirskis. Žēl, ka turpinās Ždanoka. Pati balsoju par “Vienotību”, krustiņus ievilku jau zināmajiem deputātu kandidātiem. Agrāk priekšroku devu NA, bet tikai tādēļ, lai viņi tiktu iekšā Saeimā un varētu aizstāvēt tautu. Par NA balsoja mana draudzene.”

Anna Birģele Jelgavā: “Esmu “Latvijas Avīzes” lasītāja no pirmā numura un saku savām paziņām un kaimiņiem – abonējiet šo laikrakstu, lai taču būtu lietas kursā, kas notiek Latvijā! Cilvēki galīgi neorientējas politikā, notrulinājušies, nesaprot, ka vēlēšanās ir jāpiedalās. Es balsoju par NA, krustiņus ievilku Edvīnam Šnorem un Baibai Brokai. Pievīlās “Saskaņa”, viņi gan sola revanšēties rudenī Saeimas vēlēšanās.”

Staņislavs Ružāns Nīcgalē: “Slikti, ka atkal netika padomāts par vecajiem pensionāriem, kas mīt tālās viensētās un nevar nokļūt vēlēšanu iecirknī. Mēs, centrā dzīvojošie, vēlēšanās piedalījāmies. Zinu, ka mūsu iecirkņa vēlētāji pamatā nobalsoja par “Vienotību”, bet es kā bijušais agronoms, protams, balsoju par ZZS. Neslēpšu, Ivetai Grigulei “iedevu” krustiņu. Kāpēc? Man pret viņu nav antipātiju, viņa ir tuva zemniekiem, pazīst lauku dzīvi, prot valodas. Viņa ir ļoti neatlaidīga. Lai veicas EP.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jūtos labi, jo nebalsoju par okupantiem nr2!

  2. Šoreiz bija 2 gudras vēlētāju grupas:
    1. grupa, kura neaizgāja balsot, jo pašcieņa neļāva balsot par politiķiem, kuri valstī radījuši stagnāciju (nevis stabilizāciju,kā varētu šķist), sagrāvuši vairākas nozares, radījuši lielu emigrantu skaitu u.t.t., bijuši neprasmīgi,ciniski, nepatriotiski,vienaldzīgi….
    2.grupa, kuri aizgāja balsot,bet jau minēto iemeslu dēļ “aizraidītu” uz Briseli “veiksmes stāstu” veidotājus,cerībā, ka vietā nāks labāki. Viņi tur var “dzīvoties”, jo ietekmēt neko būtisku ne lāga pratīs,ne vēlēsies.

Draugiem Facebook Twitter Google+