×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
24. maijs, 2013
Drukāt

Dvīņi grib sadarbību
. Horoskops jūnijam

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju iet no 21. maija plkst. 0.09 līdz 21. jūnijam plkst. 8.04.


 

Dvīņi ar patiesu prieku un interesi uzņem visu jauno, jo tas paver jaunas iespējas viņu pašizpausmei un pašrealizācijai. Jaunu ideju un iespēju pārņemti, viņi dažkārt var piemirst iepriekš solīto. Lai izvairītos no pārpratumiem, ieteicams izmantot kalendāru plānotāju, kurā pierakstīt veicamos darbus.

Šajā zīmē dzimušajiem svarīgas ir draudzīgas partnerattiecības darbā, mājās un arī ar draugiem. Viņi rūpējas, lai partnerattiecības būtu balstītas uz ģimeniskiem principiem. Dvīņu zīmē dzimušie uzskata, ka, kopīgi sadarbojoties, var sasniegt labākus rezultātus, tāpēc viņiem ir svarīgi, lai pārējie viņus pareizi saprastu. Toties pašiem Dvīņiem ir ieteicams iemācīties noteikt prioritātes un prast plānot laiku tā, lai uzmanības pietiku visiem.

Šīs zīmes pārstāvjiem patīk būt notikumu centrā, lai apspriestu dzīves un sabiedrības aktualitātes. Tomēr būtu jāuzmanās, lai informācijas apmaiņa nekļūtu par prastu tenkošanu, jo tā var nonākt visai nepatīkamās situācijās.

No 21. līdz 31. maijam dzimušie ir Gaisa stihijas Dvīņi – šie cilvēki ir radoši, zinoši, atraktīvi, izpalīdzīgi un sabiedrības dvēseles. Pēc savas dabas vairāk pieder pie intelektuālā tipa cilvēkiem, tāpēc viņi tiecas pēc tiem, kuri var viņu idejas iedzīvināt un īstenot dzīvē. Citos augstu vērtē prasmi iesākto novest līdz galam. Nepatīk principiāli, valdonīgi cilvēki, kā arī tie, kuri nespēj dzīvot laikam līdzi, bet stagnātiski turas pie ieaudzinātām un iemācītām vērtībām.

No 1. līdz 10. jūnijam dzimušie ir Ūdens stihijas Dvīņi – tā kā viņi ir jūtīgi, šiem cilvēkiem ir tendence daudzas lietas uztvert pārāk personīgi. Šā iemesla dēļ dažkārt veidojas pārprastas situācijas. Tāpēc viņi tiecas pēc cilvēkiem, kas prot mierīgi uztvert apkārt notiekošo un turpināt iesākto līdz rezultātam. Nepatīk cilvēki, kuri nespēj uzklausīt citu viedokļus bez iestarpinājumiem un pārtraukšanas. Citus vērtē pēc viņu darba rezultātiem.

No 11. līdz 21. jūnijam dzimušie ir Uguns stihijas Dvīņi – tas rada iespaidu, ka viņi vienmēr kaut kur steidzas. Šādā steigā dažkārt garām paslīd sīkumi un detaļas, kas vēlāk rada spriedzi un ne visai patīkamas situācijas. Tāpēc viņi tiecas pēc cilvēkiem, kuri prot kontrolēt situāciju un spēj būt informēti par apkārt notiekošo. Šā tipa cilvēkiem nepatīk, ja kāds atļaujas aizrādīt uz viņu kļūdām, kā arī lēnīgi un neizlēmīgi cilvēki.

 

Dvīņu ieteikumi zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Aunam pienācis laiks padomāt par sevi. Maija beigās veiksies biznesa un finanšu jomā. Uzmanība jāpievērš dokumentiem. Pirms ko paraksta, ieteicams ļoti rūpīgi pārlasīt dokumenta tekstu. Jūnijs piemērots atpūtai un nelieliem ceļojumiem, kuros var doties kopā ar ģimeni un radiniekiem. Tikšanos ar ierēdņiem un valsts institūciju apmeklējumu ieteicams atlikt uz vēlāku laiku.

Vērsis

Vērsis būs viegli aizkaitināms. Tomēr tas nebūs šķērslis, lai uzsāktu jaunus procesus, slēgtu līgumus un vairotu savu labklājību. Lai mazinātu emocionālo spriedzi, ieteicams doties ceļojumā vai apmeklēt augstas kvalitātes kultūras pasākumus. Uzturēšanās dabā palīdzēs nostiprināt veselību un uzlabos miegu. Labs miegs atjauno enerģiju ķermenī un nomierina prātu.

Dvīņi

Dvīņiem aktīvs periods. Maija beigās būs jūtams emocionāls diskomforts un vēlme norobežoties no citiem. Tāpēc ieteicams jau laikus pārskatīt veicamos darbus, noteikt prioritātes un ieplānot laiku gan sev svarīgām lietām, gan atpūtai. Jūnijā Dvīņiem ir labvēlīgs laiks, lai kaut ko izdarītu paši savā labā un nostiprinātu savas pozīcijas dzīvē.

Vēzis

Vēzim vislabāk būtu doties nelielās brīvdienās, lai atpūstos un uzkrātu spēkus. Tomēr, ja ir citi plāni, tad maija beigās un jūnija vidū ir jābūt piesardzīgiem. Šajā laikā pieaugs traumatisma iespējas un riski darījumos. Šajā zīmē dzimušajiem ieteicams pabeigt iesāktas lietas un veikt nelielu inventarizāciju savās lietās un veicamajos darbos.

Lauva

Lauvai aktīvs periods. Būs jūtams spēku pieplūdums un gribēsies daudz ko iespēt. Pirms ķeraties pie plānu īstenošanas, ieteicams saprātīgi izvērtēt savas iespējas un resursus. Pārtērēta enerģija nākamajā mēnesī var būt cēlonis veselības problēmām. Jāizvairās no steigas. Labvēlīgs laiks atpūtai kopā ar draugiem vai pateicības ballītei ar sadarbības partneriem.

Jaunava

Jaunavai nāksies risināt darba jautājumus. Maija beigās tas var radīt spriedzi un konfliktsituācijas. Ieteicams visu labi izvērtēt, pirms tiek pieņemts gala lēmums. Piemērots laiks profesionālās kvalifikācijas celšanai un sevis pilnveidošanai. Var īstenot idejas un agrāk izvirzītus mērķus, kā arī uzsākt ko jaunu. Lūdziet atbalstu un palīdzību savai ģimenei.

Svari

Svariem nāksies rūpēties par stabilitāti dzīvē. Lai kādas būtu situācijas un cilvēku rīcība, Svariem jācenšas saglabāt savu pašcieņu un neļauties provokācijai vai izmantošanai. Jūnija pirmajā pusē attiecībās valdīs spriedze, tāpēc ieteicams vairāk laika veltīt tām lietām, ko paši var sakārtot. Apdomīgi jārīkojas ar naudu. Piemērots laiks sevis pilnveidošanai.

Skorpions

Skorpions izvērtēs situāciju, tāpēc vairāk uzmanības veltīs to cilvēku rīcībai, ar kuriem nākas saskarties ikdienā. Būs vēlme pārbaudīt apkārtējo godīgumu un lojalitāti. Tāpēc Skorpions neiztiks arī bez dzēlībiņām. Lai rastu prieku ikdienā, ieteicams padomāt par jaunu vaļasprieku izvēli. Vairāk laika un uzmanības jāvelta veselības nostiprināšanai.

Strēlnieks

Strēlnieks izjutīs nogurumu un būs grūti kaut kam īsti pieķerties. Tas izraisīs īgņošanos un neapmierinātību. Lai mazinātu spriedzi, ieteicams lūgt palīdzību no citiem cilvēkiem. Labvēlīgs laiks nelieliem ceļojumiem vai ekskursijām. Jauni iespaidi palīdzēs mierīgāk raudzīties uz veicamajiem darbiem un radīs jaunas idejas ikdienas dzīvei.

Mežāzis

Mežāzim pienācis laiks padomāt par savu veselību un pašsajūtu. Lielāka vērība jāveltī komfortam dzīves un darba vietā, kā arī saviem ēšanas paradumiem. Ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar savu ģimeni un nodarboties ar sporta aktivitātēm. Jāizvairās no spontānas rīcības vai emociju uzplūdiem, jo tas var radīt sarežģījumus un zaudējumus.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram jāpārskata un jāsakārto dokumenti. Darba jautājumi jānovirza otrajā plānā un vairāk uzmanības jāvelta savas dzīvesvietas labiekārtošanai. Piemērots laiks, lai dotos atvaļinājumā vai tālākā ceļojumā. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem uz ceļa vai vadot automašīnu. Jāizvairās no steigas un vēlmes vairākus darbus darīt vienlaikus.

Zivis

Zivīm būs daudz kas jāpaspēj, tāpēc viņas izjutīs spriedzi. Lai mazinātu stresu un visu pagūtu laikā, ir jāizvērtē iespējas, rūpīgi jāplāno laiks un sevi jādisciplinē. Ja tiks ņemts vērā iepriekš minētais, tad būs arī lieliski rezultāti, bet, ja ļausies pašplūsmai un steigai, būs haoss. Ja par kaut ko nav pārliecības, ieteicams vērsties pēc padoma pie speciālista. Jūnija pirmā puse nav labvēlīga darījumiem.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Dvīņu zvaigznāju

Saule ies caur Dvīņu zvaigznāju – tas nozīmē, ka cilvēki būs atvērtāki, vairāk iesaistīsies dažādos pasākumos un brīvāk paudīs savu viedokli. Šajā laikā jābūt piesardzīgiem, jo cilvēki būs izklaidīgāki un tāpēc ne vienmēr ievēros likumus un pieņemtās sabiedrības normas.

25. maijā daļējs Mēness aptumsums plkst. 7.24

8. jūnijā plkst. 18.56 sākas Jauns mēness cikls

Maijā Merkurs pārvietosies pa Dvīņu zvaigznāju, tāpēc būs daudz informācijas un skaļu vārdu par nākotnes plāniem un perspektīvām, kas lielāko daļu tā arī paliks kā vārdi bez realizācijas dzīvē. Savukārt jūnijā Merkurs ies pa Vēža zvaigznāju. Tā ietekmē cilvēki kļūs jūtīgāki, emocionālāki un daudz ko uztvers personiskāk. Vārdos iezagsies ironija un biežāk dzirdēsim kritiku.

Līdz 3. jūnijam Venera ies pa Dvīņu zvaigznāju – tas cilvēkiem radīs vēlmi apmeklēt masu pasākumus, doties ceļojumos un apvienoties domubiedru grupās. Savukārt no 3. jūnija Venera būs Vēža zvaigznājā. Šā aspekta ietekmē cilvēki ilgosies pēc patiesām vērtībām – cilvēciskām attiecībām, ģimenes siltuma, savstarpējas sapratnes un kopības sajūtas.

Maijā Marss vēl atradīsies Vērša zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēki vairāk rūpēsies par savu stabilitāti un labklājību. No jūnija Marss būs Dvīņu zvaigznājā, tāpēc cilvēki drošāk un pašaizliedzīgāk paudīs savu nostāju un aizstāvēs savas tiesības un viedokli. Lai mazinātu spriedzi un izvairītos no konfliktsituācijām, ieteicams sniegt plašāku informāciju par paredzētajiem notikumiem un izmaiņām.

Jupiters joprojām atrodas Dvīņu zvaigznājā, tas nozīmē, ka ir labvēlīgs laiks informācijas iegūšanai un pārbaudīšanai. Jūnijā uz ceļiem piedaloties satiksmē, jābūt uzmanīgiem, jo cilvēki būs gan emocionālāki, gan izklaidīgāki, tāpēc tas var izraisīt sarežģītas situācijas.

Arī šajā mēnesī Saturns atradīsies Skorpiona zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka vēl aizvien cilvēkos ir vēlme pēc taisnīguma un godīguma. Tā kā Saturns atbild par kārtības ieviešanu, bet Skorpions – par godīgumu, tad tas var aktivizēt spriedzi dažādu sociālo slāņu, vadošo ierēdņu, amatpersonu starpā. Cilvēkos būs tendence apvienoties domubiedru grupās.

 

Dvīņu padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 25., 31. maijs, 8.,16. jūnijs

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 26. maijs, 5.,12.,13. jūnijs (piesaista veiksmi darījumos), 7.,15.,19. jūnijs (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku.), 21. maijs,18. jūnijs (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 21., 22. maijs, 5. jūnijs (padara ķermeni jaunāku), 23. maijs, 19. jūnijs (atjauno enerģijas līdzsvaru), 1.,16., 20. jūnijs (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 25., 31. maijs, 1., 5. jūnijs (attīra telpas enerģiju), 5., 7. jūnijs (rada mājīgumu), 17.,18. jūnijs (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 23., 24., 31. maijs, 1.,10.,11., 19., 20. jūnijs.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir: 22., 26. maijs, 4., 6., 9., 11.,14., 21. jūnijs.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, ir 25., 27., 31. maijs, 1., 7., 15., 18. jūnijs

Labvēlīgās veiksmes dienas 30. maijs, 3., 5., 10.,19. jūnijs.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+