×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
29. maijs, 2016
Drukāt

Dvīņu ieteikumi zodiaka zīmju pārstāvjiem

Ilustrācija - Gatis ŠļūkaIlustrācija - Gatis Šļūka

Auns

Maija beigās Auns vēl izjutīs spriedzi daudzo darbu un pienākumu dēļ. Jūnijā situācija jūtami uzlabosies un vairāk uzmanības varēs veltīt savām interesēm. Labvēlīgs laiks dokumentu kārtošanai, jaunu prasmju apguvei un nelieliem izbraucieniem vai radinieku apciemošanai. Nav ieteicams mainīt nodarbošanos vai darbu un prasīt algas pielikumu. Jācenšas izvairīties no rīcības, kas balstīta uz emocijām.

Jūnijā – M: 3.; 7.; 17.; 18.; 25.; 27. J: 4.; 5.; 23.; 26.

Vērsis

Vērsim būs sajūta, ka viss tiek kontrolēts un rit savu gaitu. Kaut tas tā arī ir, tomēr darbā īpaša uzmanība jāpievērš sīkumiem. Tas, kas šodien ir sīkums, jūnija otrajā pusē var radīt gan nepatīkamas situācijas, gan zaudējumus. Labvēlīgs laiks darījumiem, līgumu slēgšanai un tālākiem ceļojumiem. Var apgūt kādu jaunu vaļasprieku vai pamainīt interjeru dzīvesvietā. Tiksiet pārbaudīts, vai esat godīgs.

Jūnijā – M: 1.; 5.; 9.; 14.; 15.; 27. J: 3.; 6.; 18.; 19.

Dvīņi

Dvīņi centīsies gūt prieku no pavasara un siltajiem saules stariem. Darāmā būs daudz, bet iespējas ierobežotas. Jau kādu laiku nākas rēķināties ar citu radītajiem ierobežojumiem. Lai izvairītos no spriedzes, pārdomāti jāplāno darbi un jānosaka prioritātes. Ieteicams atvēlēt laiku atpūtai un miegam. Tās ir labākās zāles pret nogurumu. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu.

Jūnijā – M 3.; 7.; 9.; 13.; 25.; 26. J: 11.; 16.; 17.; 27.

Vēzis

Vēzim nāksies pieturēties pie pārbaudītām vērtībām, jo nav piemērots laiks kardinālām pārmaiņām. Pirms pieņemt svarīgus lēmumus, ieteicams pakonsultēties pie attiecīgās sfēras speciālistiem. Veiksies darījumi ar nekustamajiem īpašumiem. Var pavirzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm. Labs laiks, lai pabeigtu iesāktos, bet atliktos darbus. Jāseko līdzi savai pašsajūtai un veselības stāvoklim.

Jūnijā – M: 2.; 7.; 10.; 15.; 24.; 28. J: 13.; 19.; 20.; 22.

Lauva

Lauvai maija beigās un jūnija sākumā īpaša uzmanība jāpievērš dokumentu saturam, zem kuriem tiek likts paraksts, jo vieglprātīga attieksme vai steiga prasīs papildu izdevumus ilgākā laika posmā. Sākot ar 10. jūniju, situācija uzlabosies un daudzus jautājumus būs iespēja atrisināt vienkāršāk. Nav ieteicams iegādāties transporta līdzekļus un datortehniku. Var pievērsties labdarībai.

Jūnijā – M: 3.; 4.; 13.; 17.; 26.; 30. J: 2.; 21.; 22.

Jaunava

Jaunavai jācenšas svarīgākos darbus paveikt līdz jūnija vidum, jo pēc tam pieaugs spriedze. Jākoncentrējas uz darbu pabeigšanu termiņos, nevis uz citu problēmu risināšanu. Jāizvairās vairākus darbus veikt vienlaikus, jo steigā pieļautās kļūdas var radīt materiālus vai finansiālus zaudējumus. Labvēlīgs laiks, lai risinātu juridiskus jautājumus, paplašinātu redzesloku un gūtu jaunu pieredzi.

Jūnijā – M: 1.; 6.; 7.; 11.; 15.; 29. J: 3.; 9.; 16.; 24.

Svari

Svariem ieteicams paņemt atvaļinājumu, lai sakārtotu svarīgus jautājumus un parūpētos par veselību. Patērēto spēku atjaunošanai ieteicams doties ceļojumā vai apmeklēt ārstnieciski relaksējošas procedūras. Jāizvairās no steigas un spontānas rīcības. Jābūt vērīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Nav piemēros laiks pieņemt svarīgus lēmumus un sākt jaunus darbus.

Jūnijā – M: 8.; 12.; 13.; 16.; 22.; 30. J: 7.; 19.; 20.; 27.

Skorpions

Skorpionam iestāsies neliels atelpas brīdis, tomēr neko nevajag atstāt pašplūsmā. Lai visur nokļūtu laikus, ieteicams plānot ar rezervi. Vairāk uzmanības jāvelta atpūtai un veselības stiprināšanai. Nav ieteicama fiziska pārslodze. Jāizvairās steigā pieņemt lēmumus un jāpārliecinās, vai informācija, uz kuru balstāties, ir patiesa. Iespējamas tehniska rakstura problēmas transporta līdzekļiem.

Jūnijā – M: 6.; 11.; 15.; 19.; 23.; 25. J: 2.; 8.; 26.; 28.

Strēlnieks

Strēlnieks jutīs, ka spēki izsīkst un pakāpeniski pieaug spriedze. Nav ieteicams plānot lielākus vai jaunus darbus. Visu nevarēs paspēt, tāpēc ir jākoncentrējas uz svarīgāko. Maija beigās un jūnija sākumā pieaugs risks iegūt traumas. Ieteicams lietot vitamīniem bagātu uzturu, lai palīdzētu organismam uzkrāt spēkus. Darbi jāplāno ar vairākām atpūtas pauzēm. Ieteicamas ikdienas pastaigas.

Jūnijā – M: 7.; 8.; 13.; 17.; 21.; 25. J: 3.; 11.; 23.; 24.

Mežāzis

Mežāzim jāsamazina darba un sabiedrisko pienākumu apjoms, bet jākoncentrējas, lai pabeigtu iesāktos darbus. Līdz jūnijam īpaša uzmanība jāvelta savam veselības stāvoklim, jo slikta pašsajūta var būt kādas nopietnākas problēmas sākums. Saprātīga resursu pārstrukturizēšana radīs labvēlīgus apstākļus, lai palielinātos ienākumi. Piemērots laiks noteikt prioritātes un slēgt līgumus.

Jūnijā – M: 1.; 14.; 15.; 18.; 24.; 29. J:5.; 13.; 22.; 26.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra pašsajūta pakāpeniski uzlabosies. Jūnijā veidosies labvēlīgi apstākļi, lai īstenotu savus plānus. Lai sadarbība būtu abpusēji veiksmīga, jācenšas izvairīties no uzstājīga vai kategoriska balss toņa. Nav ieteicams sākt kaut ko jaunu vai mainīt darbu. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo jūnija otrajā pusē izdevumi pārsniegs ieņēmumus. Labvēlīgs laiks vaļaspriekiem un izklaides pasākumiem.

Jūnijā – M: 5.; 12.; 17.; 18.; 25.; 26. J: 1.; 2.; 28.; 29.

Zivis

Zivīm lielāka vērība jāvelta tiešajiem pienākumiem, jo veidosies nepabeigto darbu sastrēgums. Nav ieteicams sākt ko jaunu un veikt lielus pirkumus. Labvēlīgs periods, lai atbrīvotos no krāmiem un nevajadzīgām lietām. Var risināt juridiskas dabas vai ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus. Ieteicams doties nelielos izbraucienos vai pārgājienos, lai gūtu jaunus iespaidus un sajūtas.

Jūnijā – M: 10.; 11.; 19.; 21.; 23.; 27. J: 6.; 18.; 24.; 28.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+