×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. decembris, 2015
Drukāt

Dž.Dž.Abramss: Es sākotnēji atteicos no “Zvaigžņu karu” filmas uzņemšanas

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu režisors Dž.Dž.Abramss atklājis, ka sākotnēji atteicies no kinolentes “Star Wars: The Force Awakens” (“Zvaigžņu kari: Spēks mostas”) uzņemšanas, taču sieva likusi viņam pārdomāt.

Kad Abramsam piedāvāja uzņemt slavenās zinātniskās fantastikas franšīzes jaunāko daļu, trīs no četrām viņa filmām bija turpinājumi. Viņš ir veidojis filmas “Mission: Impossible III” (“Neiespējamā misija 3”), “Star Trek” (“Zvaigžņu ceļš”) un “Star Trek: Into Darkness” (“Tumsā: Zvaigžņu ceļš”).

49 gadus vecais Abramss teica, ka neesot vēlējies būt “tas puisis, kurš taisa tikai turpinājumus”.

“Pēc [kinostudijas “Lucasfilm” prezidentes] Ketijas Kenedijas zvana paraudzījos uz savu karjeru no malas, kaut parasti to nedaru. Šķita, ka tā nav laba ideja,” atzīst Abramss. Taču sieva Keitija Makgrata pierunājusi viņu uzņemties kinolentes režiju.

“Es gribēju, lai cilvēki sajūt “Zvaigžņu karu” burvību – romantiskumu, sirsnīgumu, uzticību, labsirdību, draudzību, negaidītus notikumus, varoņu atklājumus un sajūtu, ka neiespējamais ir piepildījies,” skaidro Abramss. “Es noskatījos oriģinālo triloģiju un domāju, ka būtu fantastiski to atjaunot. Keitija teica, ka nožēlošu, ja nepiekritīšu.”

Kā jau ziņots, “Star Wars: The Force Awakens” globālie kases ieņēmumi līdz svētdienai varētu būt sasnieguši 517 miljonus ASV dolāru (477 miljonus eiro).

Filma piedzīvoja visu laiku ienesīgāko debiju ASV un Kanādas kinoteātros, kur ieņēmumi no biļešu pārdošanas bija 238 miljoni dolāru (220 miljoni eiro). Kinolente pārspēja rekordus Lielbritānijā, Austrālijā, Krievijā un vēl citās valstīs.

“Star Wars: The Force Awakens” ir zinātniskās fantastikas sērijas septītā daļa. Slavenās kosmosa sāgas pirmā filma tika izdota 1977.’gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+