×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. novembris, 2015
Drukāt

Dž.Dž.Abramss: Pabeigts filmas “Zvaigžņu kari 8” scenārijs

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu režisors Dž.Dž.Abramss paziņojis, ka zinātniskās fantastikas franšīzes “Star Wars” (“Zvaigžņu kari”) astotās daļas scenārijs jau esot pabeigts, kamēr fani vēl tikai gaida septītās filmas iznākšanu uz kinoekrāniem.

Abramss ir septītās daļas režisors, taču turpinājumā darbosies kā galvenais producents.

“Esmu pārliecināts, ka labojumiem nebūs gala, kā jau tas parasti notiek,” intervijā žurnālam “Wired” sacīja Abramss. “Mēs tikāmies ar astotās daļas režisoru Raienu Džonsonu un producentu Ramu Bergmanu. (..) Mēs gribējām, lai viņi ir daļa no procesa un lai pāreja uz viņu filmu būtu tik viegla, cik vien iespējams.”

Plānots, ka “Star Wars VIII” iznāks 2017. gada maijā, nepilnu pusotru gadu pēc Abramsa veidotās kinolentes “Star Wars: The Force Awakens” (“Zvaigžņu kari: Spēks mostas”). Nākamās daļas uzņemšana sāksies martā Īrijā.

“Es parādīju Raienam agrīnu filmas versiju, jo zināju, ka viņš gatavojas nākamās daļas uzņemšanai,” atklāj Abramss. “Esmu astotās daļas producents, tāpēc man jādara viss iespējamais, lai tā būtu ļoti laba. Noklusēšana un slēpšana nevienam neko nedod, īpaši jau faniem. Tāpēc mēs esam ļoti atvērti.”

“Raiens lūdza iekļaut dažas lietas, kas vajadzīgas viņa stāstam. Viņš pārņēma stāstu no mums un devās virzienā, ko uzskatīja par labāko. Tas lielā mērā sakrita ar to, ko bijām iecerējuši mēs,” norādīja režisors.

49 gadus vecais Abramss teica, ka ļoti lepojoties ar jaunajiem aktieriem, kuri filmā spēlē līdzās “Star Wars” veterāniem Harisonam Fordam, Kerijai Fišerei un Markam Hamilam.

“Lai arī viņi piedzimuši biedējoši nesen, šie jaunieši pazina un saprata “Star Wars” tāpat kā mēs,” stāsta Abramss. “Viņi vienkārši piedzima tajā, nevis tas notika viņu mūža laikā.”

Kinolentē “Star Wars: The Force Awakens” spēlē tādi aktieri kā Deizija Ridlija, Billija Lurda, Adams Draivers, Oskars Īzaks un Džons Bojega.

Filma Lielbritānijas kinoteātros tiks izrādīta no 17. decembra. Tā ir jaunās “Star Wars” triloģijas pirmā daļa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+