×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
12. decembris, 2013
Drukāt

Dž. Dž. Džilindžers iestudē melīgu drāmu “Dieva indes un velna zāles” (2)

Foto - LetaFoto - Leta

Dailes teātra mākslinieciskais vadītājs Dž.Dž.Džilindžers piedalās preses konferencē, kurā informē par Dailes teātra jaunās sezonas aktualitātēm.

8. janvārī Dailes teātra Mazajā zālē Radošo meklējumu cikla „Brīva skatuve” ietvaros notiks Mia Kouto melīgas drāmas „Dieva indes un velna zāles” pirmizrāde. Jauniestudējuma režisors ir Dž. Dž. Džilindžers.

Meklējot savu pazudušo mīļoto, Miglas ciematā ierodas ārsts Sidonijs. Te viņš sastop savas iecerētās vecākus, kas izrādās ļoti dīvains pāris. Bartolomejs ir cilvēks-slimība. Viņš ienīst cilvēkus, tomēr nez kāpēc nav aizvācies uz viņpasauli. Šajā ģimenē lamāšanās ir tas pats, kas atzīšanās mīlestībā. „Šitas vīrs” ir sievu novedis tik tālu, ka viņai ir grumbas pat dvēselē. Katra diena ir kā Pastarā tiesa. Turklāt Bartolomejs ir nelabojams sapņotājs un viņam vajadzētu izārstēties no sapņošanas, jo sapņot ir suņa darbs. Tomēr dzīve nav ārstējama. Taču nekas nav tā, kā sākotnēji izskatās, un katram te ir savs noslēpums…

Izrādē „Dieva indes un velna zāles” Sidonija lomā būs Ģirts Ķesteris, kurš 14. februārī atzīmēs 50. dzimšanas dienu. Bartolomeja lomu atveidos Juris Bartkevičs, bet Indra Briķe jauniestudējumā būs Munda.

Režisors Dž.D ž. Džilindžers, kurš veidojis arī romāna dramatizējumu, ir arī izrādes telpas iekārtojuma autors. Režisors radošajā komandā aicinājis kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu un gaismu mākslinieku Mārtiņu Kudiņu.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Humora devu? Bet tad jau vajaga labus aktierus, vai ne?

  2. Kaut ko tik mūsdienīgu ,var tik atrast Džils ,lai nu būtu ar lielu LABESTĪGU humora devu par MUMS!

Draugiem Facebook Twitter Google+