×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
10. februāris, 2015
Drukāt

Dzanuškāns atmaksās Rīgas domei par kritizēto pētījumu saņemtos 35 000 eiro (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ar savu ārštata padomnieku Jāni Dzanuškānu ir pārrunājis jautājumu par pētījumu, kuru zvērinātu advokātu birojs “Dzanuškāns& partneri” veica pēc Pilsētas attīstības departamenta pasūtījuma, un pēc šīs sarunas Dzanuškāns nolēmis atmaksāt par to saņemtos 35 000 eiro, informē pašvaldībā.

Lai novērstu jebkādas iespējamas spekulācijas par ētikas normu pārkāpumiem, Dzanuškāns pieņēmis lēmumu atmaksāt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentam visus par pētījumu saņemtos 35 000 eiro. Departaments arī turpmāk varēs izmantot šo pētījumu darba vajadzībām, kam tas ticis pasūtīts.

Ušakovs norāda, ka viņam nav pamata runāt par pārkāpumiem, kurus būtu pieļāvis Pilsētas attīstības departaments, pasūtot un pieņemot šo pētījumu. VARAM un visiem, kuriem būs jautājumi vai vēlme to pārbaudīt, departaments sniegs visu nepieciešamu informāciju un atbalstu.

“Par pētījumu varētu būt tikai ētiska rakstura jautājums. Šodienas Dzanuškāna lēmums šo jautājumu ir noņēmis no darba kārtības,” norādījis Ušakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Tad jau transporta līdzeklī pieķerts ” zaķis” arī var teikt,ka viņš brauks atpakaļ uz to pieturu,kurā iekāpa.

 2. Hahaha, atmaksaas lai neraktos dziljaak!! Man liekas ka Nils jau juut kaa Briest 🙂

 3. Ja jau pasūtītājs,šajā gadījumā Ušakovs pasūta kautkādus pētijumus,tad arī pasūtītājs iepazīstās ar darbu un ja viņu tas apmierina,tad arī veic samaksu,bet spriežot pēc visa pasūtītājs ir ar pirkstu taisīts un labi ja beidzis pamatskolu,ka var pieņemt šādu savārstījumu un vēl samaksāt 35000.Kauns ka Rīgu vada tāds nejēga.

 4. Ķipa, ui, pieķēra – naudu atdodam …
  nākošreiz darīsim savādāk un nepieķers!

 5. nu- bljed-kantoris

 6. vīķenes valdišanas laikā par divām a4 lapām pētijuma ” samaksāja padsmit tūkstošus latu, un neviens pat nepīkstēja, jo bija ” pareizās tautibas”

 7. Ar šo tēmu, protams, nekas nesaistīts, tik ienāca prātā folosofiskas domas.
  Vispār jau Krimināltiesībās ir iekļauta tāda teorētiskā daļa, kas nosaka, ka gadījumā, ja noziedzīgais nodarījums ir pabeigts, tad turpmākā rīcība ar mantu nevar ietekmēt šādu darbību atzīšanu vai neatzīšanu par noziedzīgu – var tikt ņemta vērā tik pie soda noteikšanas.

 8. un kā šī atmaksa tiks noformēta grāmatvedībā? nenoticis darījums? bet darbs taču noteikti ir at aktu nodots un pieņemts! tātad pēkšņi fiziska persona ņem un iemaksā domei naudu?

 9. un ušakam cik liels otkats? normālā valstī tādu dzanuškānu atlasitu no darba un ieliktu cietumā par budžeta naudas izsaimniekošanu. Latvijā tikai pasaka “nu nedari tā vairāk”

Draugiem Facebook Twitter Google+