×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

Dzanuškāns ziedo 1000 eiro “Delnai”, kas šo soli nodēvē par ņirgāšanos (4)

Foto: LETAFoto: LETA

"Delnas" direktors Gundars Jankovs.

Advokātu birojs “Dzanuškāns un Partneri” ceturtdien ziedojis 1000 eiro Sabiedrībai par atklātību “Delna”, informēja biroja vadītājs Jānis Dzanuškāns.

Viņš norādīja, ka šāds solis sperts, atzinīgi vērtējot sabiedrības par atklātību “Delna” iniciatīvu izvērtēt tieši pētījuma “Teritorijas plānojuma pārvaldības sistēmas izstrāde – īpašumtiesību aprobežojumi un kompensējošie mehānismi” kvalitāti.

“Delna” līdz ceturtdienas pēcpusdienai 1000 eiro vēl nebija saņēmusi. Taču “Delnas” direktors Gundars Jankovs aģentūrai BNS norādīja, ka organizācija Dzanuškāna ziedojumu nepieņems.

Organizācijas direktors neslēpa dusmas pret Dzanuškāna nodomu ziedot “Delnai”. “Tā ir ņirgāšanās pret organizāciju,” uzsvēra Jankovs. Viņš ironiski jautāja, kādēļ Dzanuškāns iepriekš nav “Delnai” ziedojis, bet nolēmis to darīt tieši tagad.

Rīgas domes mēra juridiskais padomnieks Dzanuškāns paziņoja par ziedojumu organizācijai pēc tam, kad tā iniciēja viņa pētījuma kvalitātes izvērtēšanu, par kuru viņam dome samaksāja 35 000 eiro. Pēc izvērtēšanas atklājās, ka tas ir nekvalitatīvs, un Dzanuškāns ceturtdien Rīgas domei naudu atdeva.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. edz cik lepni sorosidiskie komjaunieshi,kas nevainibas plevi izlaiza ar meeli

  2. Tā ir visu mūsu kopējā vaina, ka esam tik tālu nodzīvojušies, ka šādi dzanuškāni pilna Latvija un ka ušakovi ļauj viņiem izvērsties

  3. Diezgan ciniski. Laikam tā juristu, maksātnespējas administratoru cunfte tāda ir

  4. Nu ja,kam nauda tam vara .Drīkst ņirgāties par visiem. Vai tiešām Ušakovs nesaņems sodu par Džanuškāna pētījumu? Uzskatu,ka Džanuškānam jāatmakša nelikumīgi samaksātā nauda,bet Ušakovu jāatlaiž no darba.

Draugiem Facebook Twitter Google+