×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. septembris, 2014
Drukāt

Džastins Bībers neierodas tiesā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers pirmdien neieradās uz tiesas sēdi Ontario, kurā bija plānots izskatīt pret viņu izvirzītās apsūdzības bezatbildīgā braukšanā un uzbrukumā.

Sēde tika pārcelta uz 27. oktobri, vēsta portāls “eCanadaNow.com”.

Advokāts sacīja, ka Bībers nevarēšot ierasties arī uz oktobrī nolikto sēdi.

Kā jau ziņots, augusta beigās netālu no Bībera dzimtās pilsētas Stretfordas, Ontārio, vieglā mašīna sadūrās ar Bībera kvadriciklu. Transporta līdzekļu vadītāju starpā izcēlās strīds, kas tika risināts ar dūrēm.

20 gadus vecais Bībers Kanādā bija ieradies ar dziedātāju Selēnu Gomezu, ar kuru viņam ir nepastāvīgas attiecības.

“Džastina Bībera un Selēnas Gomezas mierīgo atpūtu Stretfordā diemžēl izjauca neaicinātie paparaci,” sacīja dziedātāja advokāts. “Tas beidzās ar aizturēšanu par uzbrukumu un neuzmanīgu braukšanu.”

Bībers, kuram ik uz soļa seko preses fotogrāfi, pēdējā laikā ziņu virsrakstos biežāk iekļuvis apsūdzību un tiesāšanās dēļ, nevis pateicoties jauniem hitiem.

Jau ziņots, ka jūlijā dziedātājam piesprieda divu gadu nosacītu sodu par kaimiņa mājas apmētāšanu ar jēlām olām. Viņam nācās nostrādāt vēl piecas sabiedrisko darbu dienas un samaksāt vairāk nekā 80 000 dolāru (60 000 eiro).

Savukārt augustā Bībera advokāti panāca vienošanos ar prokuratūru par janvārī notikušu aizturēšanu, kad tīņu elks sarīkoja improvizētas autosacīkstes Maiami dzīvojamajā rajonā. Bīberam tika uzrādīta apsūdzība par braukšanu marihuānas reibumā, pretošanos arestam un auto vadīšanu ar nederīgu vadītāja apliecību.

Viņš atzina vainu mazāk smagajos apsūdzības punktos par neuzmanīgu braukšanu un pretošanos arestam bez vardarbības, taču ne auto vadīšanā reibumā, tādējādi izvairoties no reāla cietumsoda. Vienošanās ar prokuratūru paredz, ka Bībers apmeklēs dusmu terapijas kursu 12 stundu garumā, piedalīsies programmā, kurā autoavāriju upuru tuvinieki dalīsies savā pieredzē, kā arī samaksās 500 ASV dolāru (375 eiro) sodanaudu un tiesas izdevumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+