×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
13. janvāris, 2016
Drukāt

“Dzeguzīte” un “Zelta sietiņš” sagatavojuši dāvanu Maestro

Raimonds Pauls_Dzeguzite

30. janvārī plkst.16 Lielajā ģildē notiks koncerts “Dāvana Maestro”, kas ir bērnu tautas deju ansambļa “Zelta sietiņš” un bērnu vokālā ansambļa “Dzeguzīte” veltījums Raimonda Paula jubilejai, LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienībā.

2016. gada 12. janvārī visu laiku izcilākais latviešu populārās mūzikas autors, pianists, unikāls melodiķis un lielisks mūziķis Raimonds Pauls svinēja 80. dzimšanas dienu. Tā kā lielu daļu sava talanta komponists veltījis tieši bērniem radītai mūzikai, Maestro iemīļotākie un ilggadīgākie bērnu mūzikas izpildītāji – bērnu Tautas deju ansamblis “Zelta sietiņš” un bērnu vokālais ansamblis “Dzeguzīte” – kopā ar pedagogiem gatavo krāšņu koncertprogrammu, kurā iekļautas populārākās Raimonda Paula kompozīcijas bērniem.

Koncerta pirmajā daļā sirsnīgās, dzīvespriecīgās dejas un dziesmas ļaus simboliski ielūkoties komponista bērnībā un ceļā uz talanta un atzinības virsotnēm. Savukārt koncerta otrā daļa atspoguļos Maestro ieguldījumu Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisēs un mazajiem māksliniekiem uz skatuves pievienosies Rīgas Latviešu biedrības kamerkoris “Austrums”.

Koncerta idejas autore un mākslinieciskā vadītāja, horeogrāfe Baiba Rasma Šteina. Koncerta režisors Kārlis Anitens.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+