Džeimss lielisks, bet uzvar “Warriors” 0

NBA finālsērijas pirmajā mačā Goldensteitas “Warriors” savā laukumā papildlaikā ar 108:100 pārspēja Klīvlendas “Cavaliers”, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.
Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Stīvens Karijs, kuram arī astoņas rezultatīvas piespēles. Zaudētājiem Lebrons Džeimss guva 44 punktus, tiesa, mača izskaņā metienos vairs nebija tik veiksmīgs.
Pirmajā ceturtdaļā Klīvlendas basketbolisti iekrāja desmit punktu pārsvaru, taču nākamajos divos mājinieki šo deficītu atspēlēja un pēdējais cēliens sākās ar rezultātu 73:73. Arī tas aizritēja līdzvērtīgā cīņā. Pusminūti pirms pamatlaika beigām “Warriors” līderis Stīvens Karijs neizmantoja iespēju iemest no groza apakšas, taču arī oponentu pēdējā uzbrukumā Lebrons Džeims nebija precīzs un pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 98:98. Pieliktajās piecās minūtēs daudz sekmīgāk nospēlēja mājinieki, tiekot pie pirmā panākuma.